Wpis z mikrobloga

#gry Jest coś na co trzeba zwracać uwagę przy kupnie kluczy na gg deals? Wychodzi taniej o kilkadziesiąt zł niż na Steamie lub Epicu i widzę ze dużo osób wspomina o tej stronie ale może jest coś o czym powinno się wiedzieć przed zrobieniem tam zakupu? Czy po prostu użyć pierwszego sklepu z najniższa cena na gg deals dla danej gry i wszystko będzie działać bez żadnych scamów?
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
Na gg.deals nie kupuje się bezpośrednio. Jest to wyszukiwarka ofert na różnych stronach. Coś jak ceneo. Masz tam podział na oficjalne sklepy i tak zwane "kluczykownie". Z tymi drugimi jest trochę kontrowersji, o których musisz sam poczytać i ocenić, bo nie wiem co z tego jest prawdą, a co nie. Poza tym tak na szybko, to zwracaj uwagę na to czy kupujesz klucz czy dostęp do gotowego konta z grą i czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Norro @xyz_xyz widziałem właśnie na tagu ze ktoś juz nadział się i kupił tylko pasy do konta steam i zapamiętałem żeby na to tez zwracać uwagę. Najbardziej to interesuje temat tych kluczykowni, czy właśnie te podawane na ich stronie są legitne czy jednak trzeba uważać żeby się nie nadziać, ale dzięki! Zagłębie się w temat i poczytam o poszczególnych czy są legitne :)
  • Odpowiedz
@Srodaoo ja szukam na allkeyshopie, jeszcze sie nigdy nie nadziałem na jakis problem z kluczem, na konto sie nadziałem i już nigdy wiecej nie kupie.
  • Odpowiedz
  • 0
@LisyBorsukiKunyJenotyWilkiRysie: zazwyczaj kupowałem tam game passa i nigdy nie było żadnego problemu, plus czytałem komentarze np na pepperze ze gdy klucz np nie zadziała to pomagają i wysyłają nowe klucze ale ile w tym prawdy to nie wiem. Dzięki za info będę w takim razie tez na nich uważać!
  • Odpowiedz