Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłem pierwszy raz na masażu. Podziele się wrażeniami, plusy, minusy takiego spotkania

1. Umówienie się. Napisałem wiadomość i dostałem informacje jakie dziewczyny i w jakich godzinach są dostępne. Na podstawie zdjęć wybrałem ... no nie będę zdradzał imienia, sorry, ale po co dziewczyna ma mieć zlot wykopków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Lokal. Przypałowo xD to jest na takim jakby deptaku, dookoła wszędzie sklepy, restauracje, jakieś punkty usługowe. Dodatkowo duże osiedle z wysoką zabudową, jakaś szkoła. O każdej porze ktoś się tutaj kręci. Sam interesujący nas lokal oklejony nazwą i piktogramami z masażem. W środku recepcja, mała poczekalnia . Szybkie załatwienie spraw formalnych i za chwilę pojawia się moja masażystka. Na szczęście nie musiałem siedzieć w tej poczekalni bo laska wyszła po mnie zaraz po przyjściu. Wprowadza mnie do pokoju, pokój mały ale jest kabina prysznicowa, nastrojowa muzyczka i materac/mata na podłodze plus jakieś krzesło na rzeczy

3. Akcja. Najpierw dziewczyna prosi mnie o wzięcie prysznica i gdzieś znika. Wykąpałem się i czekałem tak nago w tym pokoju xD
Panna wróciła i rozebrała się, nastąpiło oficjalne przywitanie i omówienie tego co będziemy robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam masaż bardzo ciekawy, trochę mocniejszy coś jak sportowy, czasami bardzo subtelny i erotyczny z szeptaniem do ucha, pocałunkami po ciele (bez miejsca intymnego i nie w usta) masa przytulanek i macanek. To co chciałem to masażystka wykonywała i upewniała się czy na pewno jest ok. Po około 40 minutach rozpoczął się finał czyli hand job ;) po tych wszystkich budujących napięcie sztuczkach, zapewniam was, długo to nie trwa xD doznania lepsze niż podczas seksu, przynajmniej dla mnie
Po zakończeniu jeszcze trochę przytulanek i prysznic i po równej godzinie wychodzę zrelaksowany jak nigdy wcześniej xD całkowicie nowe doświadczenie dla mnie.

4. Panna. Jeszcze słówko o masażystce. Młoda kobieta, piękne zadbane ciało, uśmiechnięta i zaangażowana laska. Obcowanie z taką młodą masażystką przez godzinę jest super przeżyciem.

Gdyby nie to wejście to bym był częstym gościem, a tak trochę lipa nie dość że ktoś znajomy może przyłapać, siedząc w okolicznej restauracji to jeszcze jest ta poczekalnia gdzie spotyka się innych gości salonu. Dodatkowo wszystko trwa godzinę, tak jak jest umówione i nie ma cięcia na czasie, niby to plus ale to też odbija się na tym że później spotykamy innych klientów a panny muszą szybko się uwijać ze sprzątaniem i szykowaniem pokoju bo zaraz wchodzi następny na nasze miejsce. Już bym wolał żeby to trwało te 10 minut krócej ale z większym naciskiem na prywatność i higienę panny oraz pokoju.

#masaz #masazerotyczny #divyzwykopem #warszawa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
@mirko_anonim która to już tutaj krypto reklama tego kureskiego przybytku?

A tak BTW, to śmiechu warty ten handjob - niedługo to #!$%@? nic nie będą musiały robić i będziecie im płacić za to tylko, że z wami posiedzą xD Sami sobie robicie krzywdę finansując coś takiego a później będzie płaku płaku, że spermiarze zepsuli rynek xD Nawet mi was nie żal xD
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): .
To ja zapytam - gdzie jest Z.Szwagier (taki anonimowy użytkownik wykopu)?
Halo halo Z.Szwagier ktoś opisuje Twój lokal , proszę o komentarz :D

@Stulejman_Beznadziejny

podasz chociaż nazwe lokalu bez personaliów masażystki?


Ja nie jestem OP, ale jak napisał że na deptaku, to wiadomo że nie mieszkanie, tylko lokal z ulicy, czyli nazwa lokalu jest na literę "i", a nawet "imp...", przecież to jedyny lokal tego typu z
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): .
PS. to znowu ja - wyżej pisałem że w lokalu konkurencji pracuje moja koleżanka oraz narzekałem na Garso - to tak celem weryfikacji że ja to ja.
To jeszcze jedną rzecz dopiszę, bo mi się przypomniała:
Możecie wierzyć lub nie, możecie wyśmiać, ale poważnie - w Dzień Kobiet w tym lokalu o którym tutaj OP napisał stało mnóstwo kwiatów od klientów dla dziewczyn. Ja akurat w tym
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @programista15cm

Moze jeszcze alfem jestes i robisz wlasnie reklame? XDDD

takie insynuuacje moderatorzy garso czesto w takich momentach podnosili XD


Ty wiesz że nie jestem, a ja wiem że Ty nie jesteś świeżak i dobrze wiesz że nie istnieje coś takiego jak alf w dzisiejszych czasach. To po pierwsze.
Po drugie, w obu tych lokalach (w tym co opisał tutaj OP i tym drugim konkurencyjnym) rządzą szefowe -
Wiem, że dla wielu Garso to "must have" przed pójściem na divy, ale taka prawda, to co ludzie tam wypisują, jakie głupoty

Ogólnie o Garso bym mógł pisać i pisać, oczywiście moje negatywne zdanie.


@mirko_anonim: to gdzie świeżak ma zaglądać jak nie do garso?