Wpis z mikrobloga

#giftpol #januszebiznesu #heheszki

Ogarnąłem dopiero o co chodzi z tym giftpolem. Z jednej strony Janusz wieśniak jakich wiele. Laska jeżeli tak szybko się uczy to znajdzie inny januszex. Z drugiej strony rozwala mnie jak ludzie ze wszystkiego potrafią ukręcić gównoburzę żeby pokazać jacy oni są prawi i sprawiedliwi zza klawiatury. Tak naprawdę to słabo, że laska ujawnia korespondencję. Mówienie, że nie podała firmy nic nie zmienia, bo znajomi wiedzą, gdzie pracowała, a może i na linkedinie każdy może sprawdzić. Ogrom ludzi ma gorsze przygody z firm zajmujących się ważniejszymi sprawami niż grafika na gadżety reklamowe. Bardziej to widzę tak, że typiara zrobiła sobie reklamę i status ofiary z prostej rzeczy.
  • 16
  • Odpowiedz
@Strigiformesman: Tłumaczenia słabe. Ale jakoś bym się zdziwił gdyby firemka tego typu miała kogoś od PR. A gdzie jej groził?

Jeszcze pytanie co to są te "wizualizacje"? Bo jeżeli wygląda to tak, że przychodzi klient, mówi jakie logo chciałby mieć na długopisach i dziewczyna miała narysować takie logo, to to nie jest jakaś tytaniczna skomplikowana praca. Sam uczyłem się rysunku wektorowego z podręcznika do programu i neta. Idzie podstaw nauczyć się
  • Odpowiedz
  • 9
@BombaskaEskadraLotnicza byłby normalnym pracodawcą to by mu się nie oberwało. Jak dla mnie dobrze, że ludzie zwracają coraz większą uwagę na warunki pracy i niesprawiedliwość na tym świecie, będąc biernym niczego nie zmienimy
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: na prowincji zarówno na tym mistycznym "państwowym etacie" jak i u "prywaciarza" często spotyka się prezesów czy kierowników, którzy są zwykłymi bucami myślącymi, że jak dostali odrobinkę władzy to mogą robić z człowiekiem co chcą. Może w wojewódzkich bardziej się pilnują, ale po miasteczkach gminnych i powiatowych takich co lubią pokazać jacy są ważni i od czasu do czasu potraktować kogoś jak śmiecia jest sporo, głównie ze względu na to,
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Wszystkich Januszy się nie wytępi, ale próbować warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie widzę problemu, w tym, że sprawa została rozdmuchana, według mnie jest to dla dobra wszystkich pracowników. Nie jest to jedyny Janusz z przerośniętym Ego, który wyzyskuje pracowników - jeżeli tego nie rozumiesz to się ciesz! Tzn. że nie pracowałeś w #januszex

Takie sytuacje jak ta mogą tylko i wyłącznie POMÓC wszystkim pracownikom
  • Odpowiedz
A gdzie jej groził?


@BombaskaEskadraLotnicza: pozwem groził za zniesławienie firmy.

A co do nauki to sam działałem w cadzie, i wiem że nawet jak ogarniałem jeden program, to po przejściu na drugi (z solid worksa na inventora) to w ciągu jednego dnia nie przestawisz się na biegłość w innym
  • Odpowiedz
to jedyny Janusz z przerośniętym Ego, który wyzyskuje pracowników - jeżeli tego nie rozumiesz to się ciesz


@xsmuu:

To chyba ty robisz mi jakieś bezpodstawne założenia. Skąd niby wiesz, że nie rozumiem, że to nie jedyny janusz? Może ty masz coś z ego robiąc komuś takie założenia?

A ZASZKODZIĆ mogą wyłącznie Januszom,


Nie prawda. Tak samo teraz tacy janusze mogą zacieśnić kagańce pracownikom, bojąc się podobnej akcji. A większość pracowników nie
  • Odpowiedz
  • 8
@BombaskaEskadraLotnicza warto rozdmuchiwać takie afery, żeby pracownicy nie bali się walczyć o godność. Większość by w takiej sytuacji tylko spuściło głowę i siedziałoby to na psychice, utrudniając szukanie pracy, bo takie sytuacje mocno uderzają w poczucie własnej wartości.

Generalnie problem jest taki, że gościu sam się wystawił. To zdjęcie rozmowy mogło być zwyczajnym fejkiem.

Czas pokazać Januszom, że ich dyktatura się kończy.
  • Odpowiedz
  • 1
@BombaskaEskadraLotnicza w zagranicznych korporacjach jest jakaś kultura na tym szczeblu. Mowa o małych firmach, zwykle na zadupiach, gdzie jaśnie pan Janusz, który często dostał bagatela kilkaset tysięcy złotych na rozkręcenie biznesu od rodziców czuje się panem i władcą tych którzy takiego szczęścia nie mieli i idą do niego pracować
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Dareczku, weź już skończ, zrobiłeś kupę to posprzątaj a nie wylewaj smutków na biedną dziewczynę którą źle potraktowałeś. Przeproś ją, bliskich i na końcu siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz