Wpis z mikrobloga

#zwiazki wrócił ktoś kiedyś szczęśliwie do byłej? Wszyscy mówią ze to się nigdy nie udaje, ja obecnie mam chyba taka opcje, oczywiście na start zostawię ja póki co w dating pool i podejmę decyzje później. Nie zrezygnuje z całkiem ciekawych opcji które mam.
  • 6
  • Odpowiedz
@fiir zależy jaki był powód że stała się była. Jesli stała się była bo myślałeś że znajdziesz lepszą i się sparzyłeś to może to się udać jak zadbasz o jej poczucie wartości i ze nie zostawisz jej ponownie z tego samego powodu, ale jeśli powodem rozstania była zdrada, niedogadywanie się, fochy itp to prawie pewne że za jakiś czas zerwiecie z tego samego powodu lub z powodu że jednak nadal czujecie urazę
  • Odpowiedz
@fiir: ja tam chciałem kiedys wrócić do ex. A jak ona zaczeła chcieć wrócić do mnie to nagle stwierdziłem że jest jednak #!$%@? i nie wróciliśmy. Ogólnie nie polecam bo to nadal jest ta sama osoba z którą się zerwało z jakiegoś powodu.
Jak wracasz to oznacza zwykle że obniżasz swoje wymagania do drugiej osoby.
  • Odpowiedz
@fiir: Mam kumpla który wrócił do byłej, w trakcie tego pracowali nad sobą w separacji, niedawno zaręczył się, to w pełni możliwe tyle że czy to była dobra decyzja, nie znam ich relacji dokładnie, nie znam też drugiej strony medalu, więc nic nie powiem, ale takie przypadki znam. Dla mnie nie bez powodu mówi się że nie ma co wchodzić drugi raz do tej samej rzeki, zresztą teraz są takie czasy
  • Odpowiedz