Wpis z mikrobloga

@Kanye__West: komuś zaufać trzeba, bo emeryci wybiorą za Ciebie pisiora albo nippleroara. Oddam głos na Michalaka. Jest co prawda z BS, ale wypowiada się sensownie, jest inicjatorem budżetu obywatelskiego, urodził się, wychował i działa we wrocku więc jest nadzieja, że chociaż nie zesra się do własnego gniazda
  • Odpowiedz
  • 0
@Maly_Jasio zagłosować pójdę na pewno, widzę kilku kandydatów, ale ostatnio odciąłem
Się od polityki bo za bardzo się denerwowałem, w ostatnich wyborach głosując na KO, czuję się teraz mocno oszukany :(
  • Odpowiedz
@Kanye__West: Jestem generalnie za tym, żeby w wyborach samorządowych głosować na komitety oddolne, bo po to jest samorząd, żeby się odcinał od odgórnych decyzji centralnych i rządził samodzielnie, jak sama nazwa wskazuje. Niestety w tych wyborach te komitety oddolne są nieudane. Jest coś takiego jak Wroclawianie dla Wroclawian, którzy mają beznadziejne postulaty. Od radnego oczekuję fachowości w zakresie prawa, zarządzania, urbanizacji, planowania, finansów a nie jako prosocjalnego dysponenta pieniędzy miejskich.
  • Odpowiedz
Oddam głos na Michalaka. Jest co prawda z BS, ale wypowiada się sensownie,


@Maly_Jasio: mówić sensownie można, a jak przychodzi do działania to się postawi linię kolejową przez Zwycięską xD
  • Odpowiedz
Babcie juz wiedza na kogo zaglosuja wiec formalnie oddaje glos na Michalaka ale raczje nie wygra, tak bylo z dupkiewiczem, plebs, ciemni jak tabaka i emeryci znali tylko jedno nazwisko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bumelante: Oby tak się stało, ale Jacuś ma duże poparcie pewnej części Ciemnocławia, który będzie na niego głosował, bo przecież wszystko jest super i to najlepszy prezydenta od lat ;)
  • Odpowiedz
@Domciu: Panie Prezydencie, nigdy nie byłam we Wrocławiu, ale i tak Pana kocham za to jakim pięknym miastem uczynił Pan Wrocław. Grażynka69 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz