Wpis z mikrobloga

  • 225
@120_Dni_Sodomy: kilka lat temu sprzedałem całkiem nową szafę za 100 zł mniej niz nówkę, przyjechała jakaś karynka i się okazało że przyjechała autobusem po odbiór a transport zamierza zrobić taksówką. Zanim to zapakowali do dużej taksówki to już 3 części połamała, kurs do siebie kierowca wycenił na 120zl z czasem oczekiwania na wpakowanie towaru xD
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy wystawiłem zestaw mebli z mieszkania przed remontem, miały z 15 lat w bardzo dobrym stanie ale chciałem nowe więc te na olx wystawiłem za darmo. Pisało do mnie z 5 różnych idiotów i karynek że wezmą jak im za to zapłacę, albo żebym wysłał kurierem. 😂
  • Odpowiedz
napisz, że jak dotarła do domu to zadzwoniła, że coś jest nie tak


@kutmen2: proszem pana, proszę przyjechać, szafa nie działa, drzwi się krzywo otwierają, chce moje pieniążki inaczej skieruje wniosek o oszustwo do płokułatuły, a mam tam znajomości (kuzynka jest sprzątaczka)
  • Odpowiedz
@kutmen2: dzięki temu że sama połamała kilka części, miałem mniejszy wyrzut że jedną część ja sam połamałem przy rozkładaniu szafy do transportu xd ale generalnie laska strasznie postrzelona, tego dnia było dość zimno i jak przyjechała to sama mi wparowała na chatę i powiedziała (nie poprosiła a powiedziała) żebym jej herbatę zrobił xd
  • Odpowiedz
z tego mogła być miłość

generalnie laska strasznie postrzelona, tego dnia było dość zimno i jak przyjechała to sama mi wparowała na chatę i powiedziała (nie poprosiła a powiedziała) żebym jej herbatę zrobił xd


@Tang0:
  • Odpowiedz
@debenek: ja sie nawet kiedys nad taka karyna ulitowalem i ciuchy dla bombelka ktore wystawilem caly karton za free na olx , zaplacilem jej za kuriera bo nie bylo jej niby stac. paczki nie odebrala bo cos tam jej wypadlo. potem jeszcze wydzwaniala zebym moze cos z tym zrobil, ale ja zablokoowalem.(miala nr do kuriera ale mowila ze skoro ja wysylalem to zebym ja do niego dzwonil i rozmawial XD)
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy ja wystawiłem lodówkę za free na OLX. Dopisałem że jest możliwość transportu jak blisko za zwrot za paliwo. Nie wiedząc czemu to jakaś karynka stwierdziła że ja jej zniosę dwumetrową lodówkę sam z 3 piętra, sam #!$%@? w auto i jeszcze jej zawiozę 60km dalej xDD
  • Odpowiedz
@Tang0 bo to trzeba mierzyć siły na zamiary, w sumie rok temu to też pojechałem autobusem po szafę xDD No ale ja to ja więc #!$%@? karton 50kg pod pachę i tak samo wróciłem bez problemu xDD

Bo typek wystawił spoko szafę z Ikei za pół ceny a nawet nie była złożona ino nowa w kartonie
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy: skorzany fotel w dobrym stanie, zadne scierwo za darmo wystawilem na olx. Wiekszosc pytania czy moge dowiezc, ze 3 osoby ze sedanem podjada i czy to sie zmiesci no i mistrzu ktory za drobną opłatą zabralby to ode mnie. W koncu malzenstwo wzielo , priusem podjechali, zostawili jeszcze 20 zl na piwko. Skora wymagala tylko jakiegos kremu bo w zajebistym stanie.
  • Odpowiedz
Pisało do mnie z 5 różnych idiotów i karynek że wezmą jak im za to zapłacę, albo żebym wysłał kurierem. 😂


@Jack_Sparrow: dlaczego idiotów? Widocznie wcześniej znaleźli jeleni którzy się zgadzali więc czemu odmówić im dalszego szukania?¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy Raz wystawiłem narożnik za darmo i pisały Grażyny które myślały, że uratują mi życie jak go ode mnie zabiorą. Oczywiście miałem go im przywieźć i pomóż wnieść. W tym całym wyścigu #!$%@? tylko jedna osoba okazała się być warta uwagi. Napisał facet, ze da mi za niego 150 zł i odbierze w sobotę rano. Umówiliśmy się na 9 i punkt 9 podjechał bus, wysiadło trzech panów, dostałem 150 zł i zabrali
  • Odpowiedz
@120_Dni_Sodomy na OLX już nie wystawiam rzeczy za darmo. Anonimowość sprawia, że naprawdę dziwne osoby się odzywają i różne krzywe akcje z tego wychodzą. Wrzucam na fb, chociaż też nie jest różowo. Wstawiłam post, że oddam kanapę za darmo. Stan bardzo dobry, mnóstwo chętnych. Piszę w kolejności zgłoszeń i się okazuje, że jednak wszyscy mają jakieś problemy z jej odbiorem (czytaj: najlepiej przywieź nam pani). W końcu napisałam do dziewczyny, która w
  • Odpowiedz