Wpis z mikrobloga

Ehh mam problem z Gmailem.
Nie mam dostępu do telefonu na którym byłem zalogowany na konto.
Nie pamiętam hasła do konta.
Nie mam numeru telefonu, który był podłączony do maila (stary numer).

Da się cokolwiek z tym zrobić, np. zmienić hasło bez numeru telefonu?
#kiciochpyta
#gmail
  • 10
  • Odpowiedz
@dam2k01: Jeśli pamiętasz ten numer to skontaktuj się z obecnym właścicielem, jeśli ktoś z niego korzysta. Może będzie tak miły i poda Ci kod.
  • Odpowiedz
@dam2k01: Poza tym może byłeś na tamtym telefonie zalogowany w jakiejś przeglądarce i hasło zapisało się na jakimś koncie?
  • Odpowiedz
@dam2k01: Jeśli Ci zależy, to możesz skontaktować się z pracownikiem operatora, do którego przypisany był ten numer telefonu (jego prefix) i zapytać czy jest możliwość zakupu tego konkretnego numeru telefonu. Nie wiadomo, czy ten numer został zwolniony do puli numerów wolnych, ale być może tak.
  • Odpowiedz
  • 0
@wigr: starego telefonu też nie mam. Do maila mam dostęp tylko dlatego, że na komputerze dane dostępu są zapisane w ciasteczkach. Natomiast hasła czy numeru telefonu nie mogę stamtąd zmienić bo i tak wszystko trzeba potwierdzić na telefonie.
  • Odpowiedz
@dam2k01: Nie wiedziałem, że masz dostęp do konta na komputerze. Pytanie czy masz na koncie ustawiony email pomocniczy, lub masz skonfigurowane odpowiedzi na pytania bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
  • 0
@wigr: nie mam skonfigurowanego pomocniczego. Odpowiedzi na pytania bezpieczeństwa też nie mam. To raczej over jest. Napisanie do Google też raczej nic nie da bo de facto nie mam jak potwierdzić swojej tożsamości.
  • Odpowiedz