Wpis z mikrobloga

postanawiam powtorzyc maly eksperyment typu #kryptowaluty ktory robilem z czulym tomkiem @CzulyTomasz mianowicie #!$%@? tego samego dnia

10 najbardziej plusowanych komentarzy pod tym postem do dzisiaj do 20:00 dostanie po 50zl w bnb albo sol albo czyms podobnym (dogadamy sie) na inwestycje na gieldzie w jakies shity, w jakies dzwignie, czy nawet na #!$%@? na kostke czy ruletke

wygrani prosze zrobicie wpisy albo serie wpisow podsumowujacych w co wam sie udalo obrocic te 50zl xD no tu se zobaczcie

mam #!$%@? czy obrocicie to w 0zl czy 10000zl ja nic nie chce z powrotem to taki eksperyment. proste? fajne? ja mysle ze fajnie bedzie dawajcie chlopaki

preferencyjnie udzial no niech biora krypto nowicjusze bo jak juz masz pare k w krypto to po moje 50zl sie nawet nie schylaj ok?
  • 31
  • Odpowiedz
DOBRZE wiec zglaszam swoja kandydature, #!$%@? na dzwignie ale z glową, uzyje analizy technicznej, btw w 2021 dobrze mi szlo ale #!$%@? bo nie szortuje sie btc jak jest hossa XD
  • Odpowiedz
@dajgryza protip wystarczy nic z tym nie robić i poczekać aż pozostałe 9 osób #!$%@? na lewarze XD wtedy wychodzisz cały na biało, całe 50zl (chyba że bnb zanurkuje) nic nie kupiłeś, nic nie sprzedałeś, wygrywasz tytul tradera2137
  • Odpowiedz