Wpis z mikrobloga

@Normie_Lurker: wrzucasz screen, a nie potrafisz przeczytać, ze to na stronie partii Korwin? I potencjalnie dlaczego to miało zniknąć. Poza tym masz szczegóły artykułu czy jak typowy wykopek czytasz tytuł i resztę odpowiadasz zależnie od humoru jaki dzisiaj masz? xDD
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: znowu, nie przeczytałeś. Strona partii Korwin, nie partia Korwin. Bardziej nie pomogę xD. Poza tym brak odpowiedzi na druga cześć mojego pytania, nie wiem, ale domyślam się dlaczego xD
  • Odpowiedz
  • 16
Strona partii Korwin, nie partia Korwin.


@Alcadent: nie pogubiłeś się już czasem w swoich fikołkach

. Poza tym brak odpowiedzi na druga cześć mojego pytania, nie wiem, ale domyślam się dlaczego xD


@Alcadent: przecież nawet jakbym wrzucił cały tekst to jedyne co byś zrobił to wydukał z siebie, że: "to wszystko wyrwane z kontekstu, pan Janu....znaczy pan Sławomir nie miał tego na myśli" xD
  • Odpowiedz
@Alcadent: jako magister ekonomii (po prawdziwej uczelni, a nie kolegum humanum czy jakimś rydzykowym gównie jak memcel) mogę cię zapewnić, że ten debil nigdy nie powiedział nic prawdziwego na temat polskiej sfery budżetowej, jego teorie są czysto populistyczne i nastawione na elektorat taki jak ty, czyli najgorszych niepiśmiennych cymbałów
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: zacząłbym od patrzenia na siebie. Podałem fakty, nie znam tekstu - ty z tego co widzę tez nie i sugerujesz się tytułem, nie wstyd trochę? xD. No i super dyskusja - „aaa bo ty i tak byś nie zrozumiał tego, to ja nie podam, bo trzeba rozumieć jak ja”, podaj chociaż treść artykułu to przynajmniej w tym aspekcie przyznam, ze nie jesteś odklejusem opiniotwórczym po tytułach choć obawiam się, ze
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: tylko najgorsze szczochy jako potwierdzenie swojej opinii daja jaka edukacje skończyli. Przykro mi, ze to twój jedyny argument. Ja nigdzie nie napisałem, ze Mentzen to bajkopisarz i populista, ty to sobie dopowiedziałeś glabie xD, fajnie się odpowiada na swoje własne teorie? XD. Jak przeczytasz wyżej moje posty jeszcze raz, a wierze ze skoro skończyłeś studia to jesteś w stanie to zrobić w sposób poprawny (czyli ze zrozumieniem) to dowiesz czego
  • Odpowiedz
@Alcadent: Fanatycy Mentzena są niemożliwi xD
Ich guru wysuwa jakieś niczym niepodparte tezy, że Polska zmusza Rosję do wojny bo chce zbudować tarczę antyrakietową na swoim terytorium, po czym przychodzi czas kampanii wyborczej i wiedząc jakie głupstwa wygadywał wcześniej naprędce kasuje swoje wypociny, udając, że nic się nie stało.

Później przychodzą jacyś jego akolici i nawalają salta, że: "to nie tak, to wyrwane z kontekstu", "to przecież inna strona internetowa".

Masz
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: ok chyba słowo szczoch zabolało xDD i tak jak mówiłem - będzie jedynie atak jako odpowiedz. Idź już do rodziców pochwalić się, ze jesteś magistrem ekonomii, chyba jedyne osoby które to będzie interesować xDD
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: pisałem, ze wrzucanie tytułu samego to manipulacja. To sęk mojej wypowiedzi, nie wiem co ma na celu ta otoczka budowana przez Ciebie poza tworzeniem sztucznych argumentów i odpowiadanie na nich, ale gratulacje wygrałeś dyskusje sam ze soba
  • Odpowiedz