Wpis z mikrobloga

@ikimrdbeietocytynal: mieszkałem kiedyś na pierwszym piętrze budynek dalej od kebsa i na fajku przy oknie przysługiwalem się rozmowa npctow sebiksow jeden #!$%@? to jak Boga kocham przez rok nie słyszałem by ktokolwiek nie zaczął tematu motoryzacji a w 80% przypadków ograniczyła się tylko do tego xDDDD
  • Odpowiedz
twoim hobby jest fotografia


@ikimrdbeietocytynal: trudno, żeby reagowali inaczej. Po prostu chcą uniknąć męczącego typa, który będzie chciał za wszelką cenę pokazać zrobione zdjęcia by się tym zachwycali, a jednocześnie jeśli usłyszy krytykę - spłacze się, że nie rozumieją jego szlachetnej, wyjątkowej, niesamowitej pasji do pstrykania aparatem.
  • Odpowiedz
siema seba, zawsze musisz pokazywać jaki jesteś edgy na wykopie i pisać takie komentarze,


@ikimrdbeietocytynal: CZEŚĆ! Co jest takie "edgy" w tym komentarzu? Żart z miłośnika fotografii to za mocno na wykop, co nie?

  • Odpowiedz
@Bover: edgy jest to ze zawsze usilnie próbujesz pokazać jak to op nie ma racji, mimo ze nie ma to najmniejszego sensu, i tak brniesz w zaparte

słuchanie o wymianie wycieraczek jest spoko i trzeba okazać szacunek i wysłuchać, ale jak ktoś ma inne hobby to jest już męczący i sie według ciebie wywyższa (to mówi o twoich kompleksach)

schowaj dumę i przyznaj ze nie masz racji najmniejszej
  • Odpowiedz
Taa, a wysłuchiwanie ich ciągłego #!$%@? o zjechanej bawarze w gazie jest bardzo zajmujące.


@Dupxo7: wpuszczasz jednym uchem, wypuszczam drugim. Przynajmniej nie oczekują, że będziesz zachwycał się ich "sztuką" i nie uważają się za artystów.
  • Odpowiedz
a ty dalej swoje, ojoj duma nie pozwala, musisz zawsze "mieć racje" oczywiście


@ikimrdbeietocytynal: nie muszę, totalnie mi to zwisa, tylko ewidentnie mam rację. Ciężko ci przeżyć, że głupie mariuszki i seby mają wyuczoną mądrą reakcję na osoby twojego pokroju. Oczekujesz, że będą cię wielbić, a mają cię w dupie. Przykre.
  • Odpowiedz