Wpis z mikrobloga

@Kempes: Można tak powiedzieć o każdym polityku. Takie pisanie bzdur propagandzistów, co wystawiają faktury wiadomo komu, że niby są dobre i złe partie i ta ich oczywiście nie kłamie xD
  • Odpowiedz
@Kempes: Jak prześledzisz moje wpisy, przynajmniej te z ostatnuch 2-3 miesięcy, to sam dojdziesz do wniosku, że nikomu. Jestem zresztą typem człowieka, który wymaga bardzo dużo od "swoich" i najchętniej bardziej bym ich atakował niż "wrogów", ale tutaj się powstrzymuje. Choć w ostatnich wpisach możesz to zobaczyć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Kopyto96 I co, te kilka miesięcy pozwala ci innych nazywać propagandzistami, którzy wstawiają jakieś magiczne faktury?
Idź być głupkiem gdzie indziej, a budowanie przez ciebie swojej historii ci nie pomoże.
  • Odpowiedz
@Kempes: Gościu, przecież ty masz ponad 60 lat, jesteś z Gdańska i kilkanaście lat postujesz tutaj, uprawiającej propagandę dla PO. Jesteś tą starą szkołą wiernego platformersa, którego od PiSowca różni tylko przynależność partyjna, bo tok myślenia ten sam. To właśnie przez takich jak ty zakopaliśmy się w tym duopolu.

Doskonale znam ludzi z twoim tokiem myślenia i w tej samej grupie wiekowej, bo sporo w rodzinie/znajomych rodziny mam tych przypadków, a
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Kopyto96 Ej, to ja nie mam czasem 70 lat i jestem emerytem, jak już tutaj nie raz o mnie pisano? A że jestem z Gdanska i mam konto juz dosc dlugo to zadna tajemnica XD
Ja także doskonale znam mentalne dzieci takie jak ty, które dla obrony swojej Konfederacji wyzbędą się resztek zdrowego rozsądku i człowieczeństwa żeby bronić jej skrajnie głupich liderów.
  • Odpowiedz
@Kempes: xdddddd przecież zarzucasz mi coś, co ty robisz nagminnie, jesteś radykalnym fanatykiem PO, a ja po Konfederacji nie raz pojechałem i nawet nie wiem czy na 100 % na nich zagłosuję w następnych wyborach, bo już rzygam polską polityką i tym bałaganem
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kopyto96 Jak rzygasz tym to nie udzielaj się na politycznych tagach, po co sobie to robisz?
A mi to się po PO nie udało nigdy pojechać? No co ty nie powiesz... wiesz lepiej ode mnie samego XD
  • Odpowiedz
@Kempes: jak to można zastosować do każdej partii, od lewactwa co chce żeby przesiąść się do publicznego transportu, a samym latając. Kwestia tutaj czyje narzucenie bardziej przeszkadza = bardziej rzuca się w oczy
  • Odpowiedz