Wpis z mikrobloga

Jestem prostym chłopem i głównym powodem dlaczego bym nie poszedł walczyć za ojszczyzny pOlskę to fakt że ja jestem nikim dla państwa.
W razie gdy by mnie porwano lub zamordowano np w Meksyku,
To pies z kulawą nogą by nic z aparatu państwa nie zrobił. Jak i ambasada również.
Czego przykładem było zaginięcie i jak się okazało później morderstwo polaka Krzysztofa Chmielewskiego w 2018 wraz z jego kolegą Niemcem.
Chcę tylko przypomnieć że potraktowano go jak śmiecia, bo był chłopem, bo nie był celebryta, nie miał cipy i cycków,
Natomiast rząd niemiecki bardzo mocno zaangażował się w sprawę swego obywatela Franza Hagenbuscha, kolegę Krzysztofa I tylko dlatego że go szukali znaleźli też ciało Polaka.

Tymczasem jak polka w Egipcie lub Grecji idzie chlac z ciapatymi i kończy martwa zgwałcona że skręconym łbem to rząd staje na głowie żeby wyjaśnić sprawę, naciskać na różne instytucje, uruchamia się cała machina.

#przemyslenia #meksyk #mordercy #rzad #oswiadczenie #takaprawda #redpill #polka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polityka #geopolityka #oszukujo #podroze #podrozojzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #przegryw #wojsko
adamsowaanon - Jestem prostym chłopem i głównym powodem dlaczego bym nie poszedł walc...

źródło: images

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 2
@wychodek_narkoman: akurat turystów nie ruszali przez wiele lat,
Sam przejechałem cały Meksyk między innymi rowerem i jechałem tą samą drogą kilka lat przed nimi.
W Meksyku co roku jest kilkanaście milionów turystów,
I jakoś nie słyszysz że turystę lub podróżnika mordowali lub uprowadzili często.
Jest to bardzo rzadki przypadek, do tego gringo nie jest im do niczego potrzebny, tym bardziej biedny.
Co innego lokalni Meksykanie, oni mają gorzej bo jak odmówią
  • Odpowiedz