Wpis z mikrobloga

Cześć Koledzy, zamarzyła mi się róża, która będzie świeża, naturalna, z dobrej jakości składników, ale jednocześnie mocno projektująca i trwała, chcę czuć luksus. Macie coś do polecenia? Odlewa ktoś?
Mam Toy Boya i Amouage Lyric, ale to nadal nie to.

#perfumy
Pawfcb - Cześć Koledzy, zamarzyła mi się róża, która będzie świeża, naturalna, z dobr...

źródło: 1000013171

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Pawfcb: u mnie odpowiedź jest zawsze taka sama - Cartier Declaration d’un Soir. Nie jest to co prawda król projekcji (parametry ok i nic więcej), ale jest to oryginalne ujęcie róży w sposób orzeźwiający z cytusowo-przyprawowym podbiciem. Zero kwiaciarni, zero kwiatów na stole w wazonie, zero sztuczności i przykrycia oudem czy jakimiś innymi gównami, ale świeża, naturalna róża na pierwszym planie. Od długiego moje ulubione perfumy, ale niestety są discontinued -
  • Odpowiedz
@Pawfcb: w porównaniu do tych arabskich pseudo orientalnych gówien którym zalany jest wykop to tak, świeża i mokra (ale nie do przesady) .ale też gładka. No i bardzo naturalna w przeciwieństwie do Cartiera gdzie jest sztucznie metaliczna
  • Odpowiedz
@Pawfcb: moim zdaniem najlepszą różę znajdziesz w: Areej Le Dore Ottoman Empire IV, Hind al Oud Barari oraz Hind al Oud Al Oud ale te są bardzo trudno dostępne.

Jednak z czegoś ogólniej dostępnego polecam Roja Amber Aoud i trochę bardziej wymagające róże od Bortnikoff Triad oraz Zemfira.

A jak się nie boisz to mam na straganie: Areej Le Dore Beauty and the Beast EDP | 3ml-global | 95,00 zł (
  • Odpowiedz
a jak parametry?


@Pawfcb: Średnie, ale tak do 3-4h bez problemu wyczuwalny w zasięgu wyciągniętych ramion, później już raczej blisko skórnie. Jak każdy lekki letniaczek, szału nie ma ¯\(ツ)/¯ Za to zapach naprawdę przyjemny, żona mi regularnie podpie ... to znaczy "pożycza" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz