Wpis z mikrobloga

Tldr
całe życie żyłem w bańce że każdy żyje jak biedak a ja to mam luksus
jestem trochę starszy i mam świadomość że żyłem #!$%@? w biedzie xD

Moi starzy jak uczyłem się na 3 to mówili że SAME MIERNE OCENY
Ciągle #!$%@? że mam sprzątać w domu i jak tylko nic nie robiłem to kult #!$%@? że mam coś robić by tylko nie odpoczywac

Wstyd kogoś zaprosić do mieszkania bo ojciec w gaciach w domu ew pies się zesrał i matka musiała sprzątać bo ojciec zmęczony po pracy czy gowno

Wypominanie że każdy tak ma
Nic nie umiem bo nikt mnie niczego nie nauczył np trzymania wiertarki czy kładzenia płytek
A wymagania że JA W TWOIM WIEKU TO...

Wszędzie wymagania co do nauki itp
Brak organizacji czasu czy zajęć
Demonizowanie tv i pc
Nie nauczyli mnie jeDzic na rowerze nic, pływać na basenie nic,

Mój ojciec ostatni dziad nigdy nie miał pracy dłużej niż pół roku ponadto opał był bo kradł palety z budowy ew całe życie kombinowanie co zrobić

Temat przemocy rodzinnej pomine bo było grubo ale teraz nie o tym

Wieczne bezrobocie brak siana na cokolwiek
Kiedyś nie było w domu nawet ziemniaka serio
Moi starzy nie chodzili na kolację do kina czy cokolwiek
Dla mnie to był eksperyment typu DWIE OBCE OSOBY TWORZA RODZINE I #!$%@?

Ponadto
- nigdy nie bylismy na wakacjach
- Spaliśmy w 1 pokoju bo ciezko o drewno do palenia
- Największe patusy miały min jedno auto w rodzinie a u nas nikt nawet prawka nie miał

- Gadanie że mam co jeść i gdzie spać więc mam luksus
- zero gier nowych tel nowego pc cokolwiek
- żadnych markowych ubrań tylko przymierzanie na rynku na kartonie spodni za 30zl

- lipa z kieszonkowym czy wgl czymś takim
- basen siłownia jakiekolwiek zajęcia to xD
- gdyby nie wczesna śmierc babci i dziadka to mieszkalibyśmy w 2 pokojach w 6 osób

- całe życie zero remontu stare osrane meble telefon stacjonarny czy tv z dupa

Ja nie wiem ... ci ludzie nie dali mi nic
Teraz jak patrzę że każdy ma 8nastke
Nowy tel, auto czy mieszkanie ew życie na studiach za ich hajs w mieście wojewódzkim

Nie jestem roZsCzniwowy i wiem że nie było siana ale jestem teraz dorosły i to co starzy ode mnie wymagali a to co dawałi to xD

Jeszcze ciągle wpajanie że mam dobrze i że to normalne i że w normalnym domu jest pijany ojciec a ja dostanę w ryj i tyle mam do gadania ...

Sory musiałem to z sb wyrzucić

#przegryw #zalesie
elozapiekanka - Tldr 
całe życie żyłem w bańce że każdy żyje jak biedak a ja to mam l...

źródło: image;s=3024x4032

Pobierz
  • 46
@elozapiekanka: Ogromnie mocno rozumiem wszystko co piszesz. Też jestem w takim wieku gdzie mam wglądy na temat dzieciństwa i od roku czuję ogromne obrzydzenie moimi starymi.

Okropnych miałeś starych. Ciekawe jak realnie jest z tymi rocznikami 80-90, ile rodzin wyglądało jak nasze, z horrorów... bo ja mam wrażenie, oczywiście subiektywne, że "normalne" rodziny założone przez ludzi pokolenia naszychs tarych to praktycznie nie istniały.

Że całe pokolenia są straumatyzowane przez tych jełopów
@kotnaklawiaturze: najbardziej mnie #!$%@? że mieli wymagania w #!$%@? do mnie a sami dawali gówno
Ja właśnie mam odczucie że były takie rodziny a że ja byłem w zjebqnyxh

W sensie że były Pato i normlanie
Btw to że teraz jest jak jest jest spowodowane tym.ze dużo starzy nasrali do głowy a świat w którym teraz żyjemy jest inny niż ten co starzy żyli. W nim