Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale trzeba oddać terroryście Murzyńskiemu, że gust muzyczny ma zajebisty. Mam już w całą playlistę z jego hiciorami takimi jak Liebes Tango, I turn to you, Dreams will survive, I show you secrets itd... Dzisiaj wchodzę na stryma a tu taka perełka. Nie wiem jak wy, ale ja lubię takie stare kawałki ( ʖ̯)
#danielmagical #patostreamy
PharaohRex - Co jak co, ale trzeba oddać terroryście Murzyńskiemu, że gust muzyczny m...
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Netfix_Polska: Nie znam się na muzyce, nie posiadam żadnej głębszej wiedzy na ten temat. Chciałem tylko powiedzieć, że podoba mi się klimat lat 80', 90'. Fajnie, że Korkin przypomina starsze kawałki, których nie miałem okazji usłyszeć, bądź słyszałem w młodości, ale nie znałem tytułu.
  • Odpowiedz
@PharaohRex: on muzycznie przypomina mi menelice Gohe za 3 zł, ona też w kółko tłukła "jedną z gwiazd, a Jasek swoje Baciary niczym menel DJ.KORKIN - Love Message czy E-Type. Jest tyle zajebistych starszych kawałków, że jeszcze dzisiaj mają mega...mega moc (mowa oczywiście o muzyce dance z lat 90'). A Korkin się zapętlił jak z filmami Terminator. Dla niego liczy się tylko MO-DO z dwoma kawałkami, Melanie C z jednym utworem,
  • Odpowiedz