Wpis z mikrobloga

Chciałbym, żeby Polską rządził Rydzyk

Chcę zatrzymać ataki na Kościół i powszechny grzech. Homoseksualistów trzeba leczyć

W Europie jest powszechna aborcja na życzenie, na każdym etapie ciąży. Chcą takie obce wartość narzucić Polsce. Chcę w Parlamencie Europejskim bronić naszych zasad, wartości katolickich które wyniosłem z domu. Musimy trzymać się dekalogu, a piąte przykazanie brzmi „nie zabijaj

Szkode ze Adamek ma parasol ochronny w famme i amebę za przeciwnika bo jego własnymi cytatami na konferencjach można by go orać na lewo i prawo. Choć zaraz i tak by wyskoczył Borek z pianą na pysku i "hurr durr nie można Adamka obrażać bo to najlepszy polski pięściarz, więc za samo to wieczny szaczunek" #!$%@? z tego że ostatnią dobrą walkę dał z 25 lat temu.
#famemma
Niski_Manlet - >Chciałbym, żeby Polską rządził Rydzyk
Chcę zatrzymać ataki na Kościół...

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet: Bardzo dobrze, prawdziwe katolickie i prawicowe wartości.
Miałby pozwolić mieć ciemnoskórego w rodzinie? albo pozwolić córce się rozpuścić i zostać drugą fagatą? Katolicka dyscyplina.
  • Odpowiedz
  • 11
no i o #!$%@? Ci chodzi? każdy może mówić co chce, czy nie to daje nam zachód? aha działa to w jedną stronę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@heesecake: Pewnie że można gadać wszystko, ale druga strona ma też pełne prawo te głupoty komentować i wyśmiewać.
  • Odpowiedz
czy nie to daje nam zachód? aha działa to w jedną stronę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@heesecake: no właśnie w twojej główce działa to w jedną stronę. Przecież OP miał prawo skomentować głupie #!$%@? Adamka bo mamy wolność słowa, cnie? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@m4xejd: super wartości. Rasizm, katoliban bez granic, ojca ksiedza biznesmena - typa, który katolickie wartości to wyznaje max. podczas kazania, a potem wraca robić hajs nie robiąc nic nawet odrobinę pożytecznego, by pławić się w luksusach, a biednym mówić, że bieda jest spoko i w ogole biedni są lepsi od bogatych (nie licząc jego samego, bo on jest może bogaty ale ten dobry i w ogóle Bóg tak chcę - kogoś
  • Odpowiedz