Wpis z mikrobloga

Moje serce zostaję przy szosie ale w celu dywersyfikacji krajobrazu planuję kupić fulla. Będę z niego korzystał niezbyt często więc nie planuję nie wiadomo jak inwestować. Budżet to 7-9 k. Tym bardziej że teraz wydaje się być dobry czas na kupno (duże wyprzedaże + niski kurs euro).

Trasy po jakich będę jeździł to wyłącznie góry, albo do góry albo w dół, nic po płaskim. Jakieś single czasami ale głównie leśne ścieżki w górach (nie jakieś wielkie, niskie Sudety). Nie znam się na rowerach i zastanawiam się czy coś takiego będzie ok: https://www.pepper.pl/promocje/rower-full-mtb-cannondale-habit-3-808683 ?

Będzie ok czy liczyć na coś lepszego?

#rower #mtb
  • 2
  • Odpowiedz
@holy_basil super oferta za te pieniądze. Z tego co widziałem to jest tam dostępna tylko L'ka. Jeżeli ten rozmiar Ci pasuje to warto. Z minusów to waga bo podają tam 15,3kg. Dla porównania mój full o skoku 180/170mm i na kołach 27,5 waży 15,8kg. Druga sprawa to pytanie czy na pewno potrzebujesz fulla 140/130mm skoku? Może lepszy byłby rower typu downcountry np. specialized epic Evo albo canyon lux trail. Taki rower byłby
  • Odpowiedz