Wpis z mikrobloga

Co do tej afery z #giftpol, to pokazuje ona świetnie podejście do pracy ludzi 20-35 lat a 40+. Nasi rodzice/dziadkowie byli nauczeni, że szef to pan i koniec. Dzisiaj starsze pokolenie mówi, że młodym się w dupach poprzewracało, bo mają czelność czegoś żądać. A chodzi dokładniej o traktowanie pracownika jak człowieka i przestrzegania prawa pracy. I wiecie co? I bardzo dobrze. Młode pokolenie idealne nie jest, ale przynajmniej nie daje się ruchać w dupę i nie robi z siebie niewolników. Ani w stosunku do pracodawcy ani do państwa.
#polska #bekazpodludzi #afera #takaprawda
  • 70
@Assailant zapaść demograficzna jest na ich własne życzenie i politykę jednego dziecka od ktorej w popłochu odchodzą. Przykro mi ciebie rozczarować ale #!$%@? i masz.

Jak by cały świat chciał wprowadzać kulturę pracy 3 godzinki przez 3 dni to bym klaskał uszami ze szczęścia. Jak robi to tylko Europa to działa to podobnie te restrykcje klimatyczne. Sami sobie robimy dodatkowa lipę a świat sie smieje
Młode pokolenie idealne nie jest, ale przynajmniej nie daje się ruchać w dupę i nie robi z siebie niewolników

@Nobody32:
Ale ty jesteś tak samo naiwny, jak nawinośc wmawiasz innym XDDDDDDDDD
Po pierwsze Polska 2024 i Polska 1994 to 2 różne światy.
Jeżeli w tamtych czasach może z 5% firm oferowało jakie takie zarobki, pozostałe 95% firm to była #!$%@?, a 20% osób w ogóle nie mogło wyszukac pracy nawet najbardziej
@DryfWiatrowZachodnich: no tak, to jest coś za coś, z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć że kontakt z rodziną mi się tylko poprawił, ale kontakt ze znajomymi został tylko z tymi co się najlepiej dogadywałem. A na to drugie stwierdzenie to nie ma łatwej odpowiedzi, w dobie tak zje&$#&_-ej sytuacji na rynku nieruchomości to kupno fajnego mieszkania jest coraz trudniejsze.