Wpis z mikrobloga

@wiluxpl Ten chłop publicznie przyznał na FB ze zwalniał ludzi za poglądy pisząc że wyrzucił wszystkich pisowców z firmy. Po tej deklaracji każdy zwolniony z nim w sądzie wygra, nie wiem co on ma we łbie ale rozumu to tam próżno szukac
@dxy32

Proponuję cykliczne przypominanie o sprawie na Wykopie i w innych miejscach, by sprawa nie ucichła i nie rozeszła się po kościach. W interesie dobra społecznego i poprawy zszarganego przez firmę Giftpol i jej właściciela wizerunku sektora MŚP, powinniśmy nauczyć p. Dariusza pokory i etycznego podejścia do rynku pracy. Jako, że jedynie podkreślamy patologię wykazywaną przez zarząd firmy Giftpol, tak nie ma to nic wspólnego z hejtem (wszak relacjonujemy prawdę i nie
@dxy32: tego nie napisał pewnie mecenas tylko janusz chciał udostępnić dane personalne tej dziewczyny w ramach zemsty i tyle, debil. Przekaz niczym w starym TVP. Cztery razy musiał napisał jej imię i nazwisko żeby do ludzi na pewno dotarło.
@dxy32: ja #!$%@? chciałbym zobaczyć tą rozprawę w sądzie.
Sędzia- ale panie Dariuszu, jak opinia publiczna się dowiedziała o jaką firmę chodzi? W dołączonych screenach nie wynika że to o pana firmę chodzi.
Dareczek- no jo żem sam sie odniósł do tego na profilu mojej firmy XD