Wpis z mikrobloga

@wiktorek_pl: po części tłumaczyłem to sobie Odrą i koniecznością budowy mostów oraz dużym obszarem terenów wodonośnych, ale po przeprowadzce z dala od Odry widzę ze #!$%@? jest dużo większe
@Wychwalany: No to zobacz ile dała wschodnia obwodnica Wrocławia i aleja wschodniej wyspy :p

No i teraz w drugą stronę nic nie ma. Tak samo nie masz łącznika między Klecinska, a Piłsudskiego w tym kierunku.

@wiktorek_pl na którą jedna i druga dalej nie ma pełnej zgody i dalej w sumie nie ma ostatecznych dat i terminów.

@Rad-X Spokojnie, zaraz będą kolejne osiedla i na pewno to pomoże wlodarzom miasta zmienić priorytety.
  • 1
@Domciu po przeprowadzce na sepolno jebnalem sobie mostek na tarnogaj i drugi na swojczyce a teraz ziomki z krakowa rozkminiaja jak mi zrobic dojazd na krzyki.

Wiem ze jedna szkola na tym laczniku to malo dlatego zaczynamy budowe drugiej.
@Rad-X: co ciekawe to droga tam już jest i łączy Grota-Roweckiego z Wyścigową (chodzi mi o Koszycką), co jeszcze ciekawsze... chwilę temu dało się tam przejechać (teraz trwają jakieś prace, chyba kontynuacja budowy zielonej obwodnicy po stronie torów od szpitala). Żeby nie było, jasne, to nie asfalt i trochę momentami na słowo honoru się jechało, żeby samochodu nie powiesić, ale w kryzysowej sytuacji się dało. Akurat RODsy nie blokują tam ewentualnej