Wpis z mikrobloga

Z dziwkami to gówno a nie seks. Znaczy polecam dla desperatów, ja byłem 5 razy z czego ostatnie już bardziej na siłę mnie coś tam skierowało niż faktyczna chęć. Pierwszy raz w wieku 20 lat. Znaczy może być fajnie ale zależy jaką się trafi, ja chodziłem na tzw sapera. Ehhh chciałbym poznać jakąś młoda Julke i z nią normalnie ruchać się jak inni normalni ludzie. Ale trzeba przejść przez sito wyglądu, charakteru, dynaminy. Dużo też pewnie zależy od przypadku miejsca, czasu, ludzi, okoliczności. Nieśmiały ,niski, brzydki, ulany, bez dynaminy, bez prawa jazdy, bez hajsu, bez lini włosów to nie zarucha.

#przegryw #blackpill
  • 5
@kamsher: Ze zwykłymi laskami to samo. Tylko płaciłbyś więcej w dłuższej perspektywie i musiał znosić ich zachowanie praktycznie cały czas.

Jak z dziwkami ci się nie podoba, to lepiej już tylko samemu bić niemca po kasku. Najlepiej nawet nie próbuj ze zwykłymi, bo tak przynajmniej żyjesz marzeniami, a jak się przekonasz i zrazisz, to już tylko ci zostanie zadzwonić pod te numery pod belką tagu.
bez hajsu


@kamsher: gdybyś był przy hajsie, to poleciłbym sponsoring zamiast div. Dużo więcej zachodu, dużo więcej kasy, ale seks potrafi być lepszy niż z własną dziewczyną.
Niejeden anon spróbował i nie mógł przestać, wszystkie oszczędności poszły.