Wpis z mikrobloga

#ksiazulo
Widzialem, że jakaś drama sie szykuje bo Książulo chce zastrzec słowo "Muala", a ktoś próbuje zastrzec nazwe "Muala Kebab" i Influ chce sie sprzeciwić.

Jak to prawnie wyglada według Was? W sumie slowo "Muala" funkcojonowalo i nie jest wytworem Książula.

Co myślicie?
  • 11
  • Odpowiedz
@NieoznaczonaReklama: Tak się składa że można wnieść sprzeciw. Ale fakt faktem, kandydat się taką zagrywką pogrążył i może sobie darować wybory xD

Do zgłoszonego w Urzędzie Patentowym znaku towarowego można wnieść sprzeciw. Sprzeciw musi zostać wniesiony do Urzędu Patentowego RP na piśmie, w terminie 3 miesięcy od daty ogłoszenia o zgłoszeniu kwestionowanego znaku towarowego w Biuletynie Urzędu Patentowego. Należy pamiętać, że termin ten nie podlega przywróceniu.
  • Odpowiedz
@iamtehwin: czytaj co cytujesz. Bo to trochę bez sensu rozmowa. Ja pisałem, że zarejestrują na pierwszego. A ty to potwierdzasz i że po rejestracji i publikacji można wnieść sprzeciw. No można. Wiesz ile jest uwzględnianych? Bo tam się nie liczą suby na YT i złość, tylko konkretne przesłanki. Być może uda mu się udowodnić używanie tego znaku wtedy gdy zlecił wytworzenie tego jego logo do nalepiania. Gorzej jak wykonał je sam
  • Odpowiedz
@twoj_starrry pewnie nie byłoby problemy gdyby Janusz biznesu nie oświadczył na piśmie, że inspirował się Youtuberem i jego tekstem… przecież bez zastrzeżenia pewnego nie można kraść cudzej własności intelektualnej (a na na się powołał)
  • Odpowiedz
@NieoznaczonaReklama: Ma dziesiątki świadków, którzy są mu wdzięczni za podpompowanie sprzedaży i filmy z datami i do tego też świadków.
Wydaje mi się, że kandytat to albo krewny szefuncia z giftpolu, albo im ten sam PRowiec pisał tak piekna strategie komunikacji. xD
Sam mu przyznał racje, że on był inspiracją dla Muala, więć przy tej samej branży to jest właśnie dobra sprawa na protest.

@iamtehwin: W innym kraju to na
  • Odpowiedz