Wpis z mikrobloga

Pora na trochę brutalnego...realizmu. Jako twórca tagu do którego zachęcam wszystkich redpillowych mirków #sigmamalegrindset miałem ostatnio trochę okazji zrobić sondę na temat życia miłosnego (nie, nie tylko seksualnego) wśród znajomych normików i dwóch chatlitowców. O tak zwanych maślanych oczach ( których nie da np diva a jak już to aktorsko), jakiś romantycznych uniesień ect.
Proza życia mircy, gdzie wszystko lepiej wygląda na insta. Nie, nie jest to jakiś syf, żeby jakiś tutaj romantyk mi nie wyskoczył, że generalizuję, ale tego czego szukacie, nie ma. Chadlite mi opowiadał, że owszem, szybko zbajeruje, ale np jedna którą ruchnął zostawiła przystojnego kolesia tylko dlatego, że był za wrażliwy. Także tak naprawdę poza seksem reszta to romantyczne bajki dla nastolatków wchodzących w dojrzewanie. Oczywiście czasami widać np na ulicy przytulone pary, ale chłop też musi poudawać kogoś kim nie jest. Pokażę wam dwa teledyski, gdzie widać jakieś młodzieńcze uczucia. To się zdarza, owszem, ale dla może 5% ludzi. Najbardziej brutalna prawda to taka że przegrywa i chada różni jedynie dostęp do samego seksu a nie czegoś więcej . A jak seks bez uczuć to przecież #divyzwykopem. A oto teledyski z życiem którego nie widziałem w żadnej parze jaką znam i żadna różowa z jakimi rozmawiam nie wytwarza takiej atmosfery i tak, mam na myśli też te ładne.

#blackpill #redpill #mgtow #przegyw

https://www.youtube.com/watch?v=U82YhDq1lJg
https://www.youtube.com/watch?v=EVLaJtg8xIU
Jarkendarion - Pora na trochę brutalnego...realizmu. Jako twórca tagu do którego zach...

źródło: 162075213_130647782396399_5994264440417211723_n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Bo sam wygląd dzisiejszej p0lce już nie wystarcza. Taki chad który tylko wygląda szybko się jej opatrzy i spowszechnieje. Emocje opadną. Idealne połączenie to bogaty chad który będzie jej imponował na każdym kroku i dostarczał emocji w postaci różnych drogich rozrywek.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: dla mnie się spodobał kiedy się zorientowałem, że już go nie ma i zamiast niego mam wszędzie phonk i andrju kejka oraz wannabe sigmów xD wcześniej nie zwracałem na niego uwagi bo był jakby częścią codzienności
  • Odpowiedz