Wpis z mikrobloga

#sejm dzisiejsze przesłuchanie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że odsunięcie pisu od władzy to był dobry wybór a ich rządy to była jakaś tragedia gdzie jednoosobowo zarządzał Kaczyński. Dzisiaj jak ostatnie lata stwierdził, że wszyscy przeciwnicy to agenci obcych służb, każdy niekorzystny wyrok to był wydany przez komunistów, niewygodne pytania skwitował, że dla niego zadający nie jest już członkiem komisji, poczucie wyższości i obrażanie się, że nie jest nazywany premier czy prezes. Nie mam wątpliwości, że w tej kadencji pojechałby po bandzie i bez patrzenia na kogokolwiek urządziłby państwo według swojej chorej z nienawiści wizji. #polityka
  • 2
@banan0 zgadzam się z Tobą. Natomiast nie rozumiem jaka jest różnica że teraz zamiast psa, wali mi na wycieraczkę kot sąsiada. Mniej więcej tak wygląda zmiana jakościowa po wyborach. Ta komisja też to pokazała. Pomijając klakierow prezesa i ich wcinki, to to co pokazała przewodnicząca swoimi wstawkami, podwójnymi standardami, a także osoby poselskie z lewicy to jest cyrk. Filmów o przesłuchaniach się naogladali za dużo. Kaczyński swoim spokojem ich farmazony skutecznie przygaszal
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.