Wpis z mikrobloga

@TTedbundYY: Ale kto jest winny temu stanu rzeczy? Ci co wychodzą z przegrywu. Im bardziej będziemy konkurować o kobiety tym wymagania samicy będą większe. Tylko wspólnie możemy pokonać to szaleństwo. Na lewej stronie obrazka powinno być to co po prawej ale z innymi genitaliami i to powinien być ideał, do którego dążymy.
  • Odpowiedz
jak ktoś ma tak niskie wymagania wobec kobiet to sam do siebie może mieć pretensje


@WpiszSwojLogin: święte słowa. Ja nie wiem gdzie ci ludzie żyją, w jakim środowisku przebywają, że widzą w takich memach cokolwiek z rzeczywistosci
  • Odpowiedz
@dzieciolnabaterie: ale czy jak ci faceci co nie mają żadnych wymagań wejdą w związki z kobietami które nic sobą nie reprezentują to to będą szczęśliwe związki? Czy raczej pellnw frustracji, nie równowagi i złych emocji
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: jakie wysrywy, jak sam nie masz co oferować tylko narzekanie, to pewnie i nie będziesz miał wymagań. Jak ktoś ma wszystko co po lewej to byle cipy nie bierze, bo szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: Jaka kobieta chciałaby być w związku z kimś kto chce z nią być tylko po to by korzystać z jej ciała? Przecież ten obrazek to przejaw czysto przedmiotowego podejścia do kobiet. Jak niby być w związku z kims kogo obchodzi tylko to co masz między nogami? Właśnie z tego tytułu nikogo nie znajdzie taki delikwent bo nikt nie chce być traktowany jak chodzące genitalia xD A po lewej farmazony -
  • Odpowiedz
@LabiryntDauna: ale tam nie jest napisane chyba że jest potrzebne do związku doświadczenie w związku - czyli jak nie możesz pójść do pracy bez doświadczenia a nikt Cie nie chce zatrudnic żeby to doświadczenie zdobyć (są praktyki ale nie chce myśleć do czego by to związkowo porównać :-D), chyba wypisane rzeczy są niezależne od związków bądź ich braku.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: wymagań naliczyłem 18 choć może coś policzyłem za mało albo za dużo. Ile spełniam? dwa xD
Wymagania
1-Stabilne źródło dochodu
2-duże zarobki
3-mało pracować
4-mieć zawsze czas
5-własne lokum
6-własne auto
7-wysoki
8-ciało greckiego boga
9-dobre poczucie humoru
10- inicjatywa
11-pomysłowość
12- nie być nudnym
13-inteligencja
14- wykształcenie
15-majsterkowanie
16-naprawianie
17- zaradny
18- nie skąpy

Mam auto i dom xD A i tak pewnie nie spełniam wymogów bo dom i
  • Odpowiedz