Wpis z mikrobloga

  • 42
@JanDzbanPL ja wiem czy się nie ośmieszył? Wielki pan strateg w kółko gadał o komunie, członkach i udawał amnezję. Jak na wspaniałego zbawcę narodu tak ło. Zwłaszcza, że na początku odwalił jakąś dziwną akcję z przysięga i potem szukal ratunku u klakierów.
  • Odpowiedz
właszcza, że na początku odwalił jakąś dziwną akcję z przysięga i potem szukal ratunku u klakierów.


@szychun: Co znaczy dziwną? Skoro premier nie dostarczył papieru aby zwolnić go z tajemnicy to kogo to wina?
  • Odpowiedz
@szychun prawda jest taka , że z komisji zrobił szopkę. Nawet po usunięciu tych dwóch pajaców z PiSu nadal sam robił z tą komisja co chciał. Po prostu do komisji wybrano posłów pałających chęcią zemsty i udowodnienia mu że jest nikim , a nie fachowców. Dawno nie było tak roześmianego Kaczyńskiego.
Przy okazji refleksja mi przyszła.. ludzie się dziwią jak on może tak się trzymać stołka lidera partii. No właśnie tak. Dokładnie
  • Odpowiedz
@muchabzz: Nie jestem zwolennikiem PiSu ale większość fajnopolaków Kaczora ma za małego oszołoma a to wielki mózg polityczny, który rozgrywa swoich ludzi jak i przeciwników jak chce. Nie bez powodu jest w pollityce ponad 30lat.
  • Odpowiedz
@Androo to nie musiał robić przedstawienia z cząstkowym składaniem przysięgi. Żeby nie było - komisja też zawaliła, że się na to zgodziła. Zakładam, że w komisji nie siedzą idioci i wiedzieli na jakiej płaszczyźnie się poruszać by nie złamać tajemnicy. Natomiast Kaczyński w czasie zadawania pytań mógł odmawiać odpowiedzi na pytania, które naruszaja tajność. A tak skradł czas, chciał ustawić pionki w grze i ośmieszyć komisję a w sumie nic ugrał nic
  • Odpowiedz
to nie musiał robić przedstawienia z cząstkowym składaniem przysięgi.


@szychun: To mógł w ogóle nie składać przysięgi bo prawnie nie było takiej konieczności.

A tak skradł czas, chciał ustawić pionki w grze i ośmieszyć komisję a w sumie nic ugrał nic tym.


@szychun: Ugrał to że ośmieszył całą komisję. A co mógł więcej zrobić?
  • Odpowiedz
@Androo Kaczyński nie jest głupi, to inteligentny i oczytany gość. Myślę też, że przez większość osób jest akurat uważany za polityka dużego kalibru. Ma on jedna dwa powazne problemy. Po pierwsze innych z założenia uznaje za głupszych a dwa, że nie czuje obecnego tempa czasu. Dziś też to wyszło. I daj sobie spokój z jakimś hasłem o fajnopoakach xD
  • Odpowiedz
@Androo ale właśnie nie ośmieszył bo koniec końców siedział tam 8godzin i dawał się przepytywać. Więc po co to było? Chyba jakaś wymówka na przyszłość i tyle. Niemniej IMO komisja popełniła błąd dając mu możliwość na takie zachowanie. Co do kwestii prawnych to się nie będę wypowiadał, są różne zdania. Ja się nie znam
  • Odpowiedz
awet po usunięciu tych dwóch pajaców z PiSu nadal sam robił z tą komisja co chciał.


@muchabzz: xD

Facet #!$%@?ł trzy po trzy i wpakował się w odpowiedzialność za odmowę złożenia przysięgi. Do tego odwalił wykładnie prawa a'la żul spod budki z piwem.

Jedyne co by było śmieszniejsze, to jakby się zesrał i poleciałoby nogawką.
  • Odpowiedz
Co znaczy dziwną? Skoro premier nie dostarczył papieru aby zwolnić go z tajemnicy to kogo to wina?


@Androo: xD

Ten papier jest zbędny. Te przepisy czyta się tak, że składasz "przysięgę", a gdyby jakieś pytanie rodziło konieczność wystąpienia o zgodę premiera na odpowiedź to się przy nim odmawia udzielenia odpowiedzi zanim papier nie spłynie.
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL ośmieszył się tym, że spełniać jedna z najważniejszych funkcji w Polsce tj. Wicepremier ds bezpieczeństwa nie interesował się kompletne działaniami na rzecz bezpieczeństwa ani niczym. Zamiast tego #!$%@? o komunię, tym że jest starszy i wie lepiej i o Tusku. Jeszcze twierdził, że jako szef partii może zostać kim chce w rządzie i kiedy mu się podoba.
  • Odpowiedz