Wpis z mikrobloga

Zamówiłem 150 koszulek od Dariusza #giftpol Jak przyjdzie paczka to zrobię #rozdajo t-shirtów wśród Mireczków, żeby była pamiątka po marcowej #afera z #radom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dariusz przez telefon wydaje się bardzo sympatyczny, w dodatku całkiem spoko bo powiedział, że do "takiego zajebistego zamówienia" dorzuci jeszcze w gratisie cztery pendrive'y z firmy x-usb oraz 10 długopisów z firmy dar-pen!

WKURZYŁ MNIE DARIUSZ Z RADOMIA


Ma chłop gest! Może na pendrive'y wrzucę Wam spiraconą wersję Corela 2024 i zrobimy jakiś #konkurs graficzny, co myślicie?
WykopX - Zamówiłem 150 koszulek od Dariusza #giftpol Jak przyjdzie paczka to zrobię #...

źródło: temp_file5592393830401733279

Pobierz
  • 28
@Biskupator: @WykopX
Baity też trzeba nauczyć się pisać a nie lamentować pod postem, że hehe wykopki łykają zarzudke.

Równie dobrze mógłbym napisać, że twoja stara miała wypadek a potem pisać, że wykopek łyknął bait xD
@WykopX: jedyne co z tym można zrobić jak się ma rozum i godność człowieka to przetrzymać 13 dni aż internet zapomni o tym matole i zrobić zwrot żeby siedział na 150 tshirtach z hasłem, z którego już się nikt nie heheszuje