Wpis z mikrobloga

#alegro #pytanie #ciekawostka

taka dziwna sytuacja mnie dziś spotkała na alegro może ktoś coś będzie wiedział w tym temacie- wrzuciłem sobie wczoraj dwa pakiety(R3 i R6) po 30 szt baterii które w niedalekiej przyszłości zamierzam wziąć jako że alegro to je.... podglądacz w kółko wrzucający reklamy tego co przeglądam na apkę tak i dziś pojawiła się oferta baterii tamte pakiety Kodaka są po 40zł dziś pojawił się inny za 26 zeta lecz aukcja od początku wyglądała na jakąś fejkową w nagłówku było 30szt w innym miejscu w opisie 20szt jeszcze w innym znowu 30szt generalnie całość opisu z nagłówkiem nie trzymała się kupy, powiecie nic w tym dziwnego sprzedawcy lecą w ch....męski organ rozrodczy z tymi opisami co zresztą też tak pomyślałem lecz sprzedawca miał dobre opinie więc postanowiłem napisać i doprecyzować nieścisłości. Odpowiedź przyszła szybko poinformował że w aukcji chodzi o 20szt i że to smatphony mają w aplikacji taki błąd że tak wyświetla, więc poinformowałem że nie przeglądam na apce tylko kompie żeby to zmienił. Kolejna wiadomość to pytanie do mnie gdzie w aukcji jest 30szt więc ponownie wszedłem na kompa żeby to sprawdzić może faktycznie był jakiś błąd ale tym razem wszystko było ok no pozostaje pytanie czy gość walił w pindola i po mojej interwencji wyedytował ogłoszenie czy faktycznie pojawiają się bugi w wyświetleniu aż żałuje że wcześniej nie porobiłem screenów
Gabaryt - #alegro #pytanie #ciekawostka

taka dziwna sytuacja mnie dziś spotkała na a...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Gabaryt: ogólnie to może tak się zdarzyć - że nazwa produktu jest inna niż tytuł aukcji stworzony przez sprzedającego.
Nazwa produktu jest zaciągana z katalogu produktów, nie zawsze działa to poprawnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@JestemKrzysio: przyznam że pierwszy raz się z czymś takim spotkałem zazwyczaj wnikliwie studiuje opisy żeby nie nadziać się na jakiś chwyt marketingowy albo zwyczajną gafę z niedoczytania
  • Odpowiedz