Wpis z mikrobloga

kaczor zaorał i jest prawdziwym mężem stanu


@Fingolfin89: Kaczyński jak Kaczyński, natomiast pytania były tak prostackie, że głowa mała. Mieli pierwszy raz od długiego czasu Kaczyńskiego jak na widelcu i zaczęli zadawać pytania tak denne, że aż ich kompromitujące. To ja bez przygotowania bym zadał lepsze, tak by Kaczyńskiego ośmieszyć także w oczach wyborców środka, a nie tylko własnego, żelaznego elektoratu.
  • 0
@JazzBlurr: gdzie tak napisałem? dodałem zdjęcie i stwierdziłem fakt, że chichot losu. wy ludzie już #!$%@? dostajecie z tym, że wszystko musi być agitacją i opowiadaniem się po jednej ze stron xD ja w dupie mam ich wszystkich ale interesować się interesuje
@kontonr77 cud że w ogóle udało się go przesłuchać, bo takiego chlewu to tylko w wykonaniu PiSu uświadczysz. No myk na odwołanie 2 członków komisji, albo że zmianą przysięgi, o słownictwie i kulturze osobistej nie wspominając. Ja co chwila musiałem to wyłączać bo żenada mnie zzerala
Kaczyński jak Kaczyński, natomiast pytania były tak prostackie, że głowa mała. Mieli pierwszy raz od długiego czasu Kaczyńskiego jak na widelcu i zaczęli zadawać pytania tak denne, że aż ich kompromitujące. To ja bez przygotowania bym zadał lepsze, tak by Kaczyńskiego ośmieszyć także w oczach wyborców środka, a nie tylko własnego, żelaznego elektoratu.


@kontonr77
Daj przykłady tego pytania które byś zadał, żeby był taki efekt jak pisałeś.
@Fingolfin89 właśnie w szoku jestem ile na tik toku pozytywnych komentarzy i lajków pod postami o Kaczyńskim. Chyba jak wylecieli z tych wszystkich spółek to pozakładali konta i pizgaja lajki dla prezesa ( ͡º ͜ʖ͡º)