Wpis z mikrobloga

Jakiś miras wrzucał dziś post o #homeoffice. Jak to wszyscy płaczą że firmy naciskają na powrót do biur. Zrozumcie że dla niektórych ludzi to jest jedyna opcja żeby się z kimś zobaczyć, odezwać się do kogoś. Ja również zawsze naciskam u mnie w firmie na powrót do biur. Siedzę sam w pustym mieszkaniu i mi po prostu smutno. A tak to można wyjść pogadać, po pracy skoczyć na piwko. #korposwiat #programista15k #pracait #pracbaza
  • 12
@PodniebnyMurzyn: a ja mysle ze to wcale nie jest bait
sam znam kilka oosb mlodszych 28-32 lata i one lubia chodzic do biura
nie maja rodzin, mieszkaja same i jak same mowia, dziczeja
osoby dookola z malzonkami, dziecmi itp, nie maja tyle czasu dla znajomych wiec im jest ciezej
i naprawde sa osoby ktore w pracy maja wiekszoac kontaktow towarzyskich i cierpia jak tego nie maja

zeby nie bylo, jak jeszcze
@duszan_z_kapitana_dupy żaden bajt Sam byłem ofiarą homofisu w ciągu czterech lat uzależniłem się od alkoholu i narkotyków później straciłem bardzo dobrą pracę za 15 koła a następnie było tylko gorzej dopiero się odbudowuje po tym całym kowidzie i nie przykro mi pomimo że znam gramatykę nie mam ochoty stosować przecinków kropek lub polskich znaków to może być bajt jeśli jesteś zarobiony masz żonę fajną dupę dobry samochód pod domem itp