Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś obejrzał Poor Things i jedyne co z tego wyciągnął to 'Hollywood promuje pedofilię ale zły film' to powinien #!$%@?ć oglądać marvela bo jego ograniczone IQ nie nadaje się do żadnej ambitniejszej produkcji, jak mnie irytuje jakikolwiek brak zdolności analitycznych tych ludzi. Swoją drogą polecam film jeśli ma się głowę na karku, Emma Stone w pełni zasłużyła na Oskara.
#film #kinematografia #kino
McWozniak - Jeśli ktoś obejrzał Poor Things i jedyne co z tego wyciągnął to 'Hollywoo...

źródło: 1000003299

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@McWozniak: dostał oskary za wszystko co mi się w tym filmie podobało, scenografia, charakteryzacja i Emma Stone. Reszta tak naprawdę do kosza, bez żadnej wartości.
  • Odpowiedz
  • 0
@WLADCA_MALP:

lewacki pedał


Ah to ładnie się przedstawiłeś, prawicowcy mają zero zdolności analitycznych jeśli chodzi o media więc nie dziwi mnie że tak ostro krytykujesz ten film, nie zdziwiłbym się gdyby bolał Cię fakt że film uderza w osoby takie jak ty.
  • Odpowiedz
@McWozniak: a co sądziłeś że koleś kochający feministyczne gówno będzie krytykował ten film? Przecież gdyby trzeźwo spojrzał na ten film to by mu się świat do góry nogami wywalił.
  • Odpowiedz
  • 1
@WLADCA_MALP: no czyli tak jak mówiłem zesrałeś się bo film jest o emancypacji kobiet. Założę się że jesteś typem człowieka który ogląda Breaking Bad I uważa że Skyler to tępa szmata a Walt to gigachad I postać do naśladowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz