Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Niech przeprowadzają. Wyjdzie im to jak 2 lata temu ta 3 dniowa operacja specjalna tylko lepiej niech się ustawia jak wtedy w rządku (kolumnie aut) żeby nikt 2 razy z javelina nie dostał
Mam nadzieję, że Ukraina zdąży zniszczyć rosyjskie rafinerie zanim Rosja rozpocznie potężną ofensywę na froncie na pełną skalę.


@Grooveer: Nie martw się, nie będzie żadnej ruskiej ofensywy. Jeszcze przed wyczerpaniem walkami o Awdijiwke czytałem na wykopie, że rosyjska ofensywa zimowa się wyczerpała. Teraz po kolejnych miesiącach ruskich strat nie ma opcji, żeby byli w stanie przeprowadzić ofensywę w lecie. Będzie dobrze, Ukraina już zapowiedziała własną ofensywę, tym razem nie pochwalili się
  • 0
@bilvar:

Niech przeprowadzają. Wyjdzie im to jak 2 lata temu ta 3 dniowa operacja specjalna tylko lepiej niech się ustawia jak wtedy w rządku (kolumnie aut) żeby nikt 2 razy z javelina nie dostał

Oby bo teraz nie ma pomocy USA.
@Grooveer: buahaha chyba nic głupszego jeszcze dziś nie przeczytałem xd potężna ofensywa zawodową armią która od dwóch lat chowa się w krzakach po raz x2137 a nie jednak gnije na polach pod kijowem xd