Wpis z mikrobloga

Wiewiórki i bobry, dzień dobry, dzień dobry! Dzisiaj niezły cyrk bo przesłuchanie Kaczyńskiego. Nie będzie to od razu bo najpierw o 9 zaczną od przepytywania jakiegoś profesorka o kwestie prawne a sam Kaczyński będzie dopiero od 11 jak nie później. Jest to wydarzenie na tyle istotne, że aż Donald Tusk umówił się na dzisiaj z liderami Francji i Niemiec na wspólne oglądanie, więc byłoby głupio samemu nie oglądać
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #sejm #bekazpisu #komisja #wyboryprezydenckie2020 #heheszki #tusk
Kagernak - Wiewiórki i bobry, dzień dobry, dzień dobry! Dzisiaj niezły cyrk bo przesł...

źródło: c99947f1dd5ddbb3ca9fd73332f9a3d30d01cbb467e022f7e1bce92893db299f

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Kagernak: oby to gonienie za pisem się skończyło jak najszybciej, bo większość ma to w dupie. Czekam w końcu na naprawę nowego ładu, składki zdrowotnej, obniżenie podatków i inne reformy gospodarcze mające na celu doprowadzenie do porządku rynku nieruchomości i inflacji.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
oby to gonienie za pisem się skończyło jak najszybciej, bo większość ma to w dupie.


@voov100: otóż wręcz przeciwnie, wszyscy nie mogą się doczekać pisowców z wyrokami.
  • Odpowiedz
tempy wyborca PO cieszy się z igrzysk a 100 konkretów leży w koszu i donek śmieje się z was.


@11mac11: jak PO może ralizować 100 konkretów, skoro sam Prezes mówi, że nie wygrali wyborów? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mk321: jako stary kuc dobrze wiem, że konfa tak samo gówno by zrobiła w istotnych dla mnie kwestiach jak pis czy po. Ale to PO ma największą, choć bliską zeru, szansę na realizacje tego, co dla mnie ważne. Mój post to taki jęk zawodu nad tym, że robią tego co powinni.
  • Odpowiedz
jak PO może ralizować 100 konkretów, skoro sam Prezes mówi, że nie wygrali wyborów?


@xfin: kolejny platfus cieszący się, że mu w ryj plują i jeszcze ich broni xD
Mentalność radzieckiego chlopa, który dobrze się czuje Jak mu trzymają buta na ryju mocna w narodzie.
  • Odpowiedz
kolejny platfus cieszący się, że mu w ryj plują i jeszcze ich broni xD

Mentalność radzieckiego chlopa, który dobrze się czuje Jak mu trzymają buta na ryju mocna w narodzie.


@11mac11: Ty jesteś tak zaślepiony polityką, że za głupi żart mnie obrażasz? I to jeszcze z oczywistym lennym na końcu.

Lecz się chłopie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz