Wpis z mikrobloga

Jak czytam te wszystkie wysrywy chłopów z tagu #przegryw to nóż się w kieszenie otwiera. Baba to nie Wasz cel. Jeśli ciągle myślicie o tej mistycznej tzipie to wydajcie raz w miesiącu 500 zł na divę a i tak wyjdziecie lepiej i taniej niż byście złapali babę na stałe.
Po 4 latach małżeństwa jestem totalnie wyprany z pasji, marzeń, czegokolwiek. O tych mitycznych segzach mogę sobie pomarzyć góra raz na miesiąc i to całkiem po ciemku jak ona leży jak kłoda. Jeszcze sam muszę odpowiednio, nie za szybko nie za wolno ją zachęcić i odpowiednio szybko skończyć zanim jej się znudzi. wtf
O jakimkolwiek hobby, pasji, znajomych mogę sobie pomarzyć. Zajmuje się domem, dzieckiem. W przypadku rozwodu wiem, że mnie zniszczy. Pozostaje albo żyć jak niewolnik pozbawiony jakichkolwiek życiowych przyjemności. Jedynie pracując wieczorami czasem niczym ninja bezszelestnie strzele sobie potajemnie drina i wpieprzę coś słodkiego, tyle mi zostało.
Drugie wyjście to kula w łeb i są dni, że tylko o tym marzę. Jestem wyprany ze wszystkiego. A jeszcze te kilka lat temu szukałem kobity niczym na siłę. To jest największy nasz błąd. Lepiej żyć swoim życiem, realizowac się w tym czym lubicie, rozwijać hobby, pielęgnować wartościowe znajomości. A jak macie ciśnienie to raz na miesiąc dobra diva - własna baba wychodzi drożej i seks jest beznadziejny, wymuszony i jak sie trafi raz na miesiąc po ciemku to cud.
Także moje drogie przegrywy, jesteście wygrywy. A ja mam chwilę przy jacku danielsie i to jest jedyna miła chwila w tym tygodniu jak nie miesiącu.
#feels #oswiadczeniezdupy
  • 13
  • Odpowiedz
@smieszeklukasz: chyba padłeś ofiarą matrymonialnego wyłudzenia. Standardowy "kejs" to jeszcze szukasz dupy na boku, wydaje się i jesteś zły mąż/ojciec co rucha po kątach. Po rozwodzie możesz dostać prawo do widywania dziecka, czemu się nie rozwidziesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Noami: jak rozmawiam z kumplami to prawie wszyscy też tak mają, a jeżeli ktoś mówi inaczej to albo jest szczęściarzem który trafił naprawdę fajną kobietę albo kłamie bo mu głupio
  • Odpowiedz