Wpis z mikrobloga

Ostatnio ktoś się pytał jak zmienić etyki, a ja lubię sobie dokładać zabawy. Zacząłem ludźmi z fanatycznym egalitaryzmem i ksenofobią (ufoki feee). Najpierw anulowałem niewolnictwo i uczyniłem wszystkich rezydentami. Szok był ogromny. Niska stabilność planet. Brak możliwości tłumienia buntów przez żołnierzy (to albo po patchu albo ze względu na egalitaryzm). Potem szykowanie skrajnych frakcji i promowanie ksenofilii. Wybieranie i promowanie przywódców o danej etyce. Nie mogłem promować etyki ksenofilii wydając artefakty... Nie mogłem też używać żadnych postaci z utrwalaniem etyki. Rasy które miały cechę "konformiści" były genetycznie przerabiane. Właśnie udało się przeskoczyć na fanatyczny egalitaryzm i ksenofilie. Teraz dla zwiększenia jedności z frakcji odpalam z artefakrów "celebruj różnorodność".

Najlepsze jest to, że ludzie są cyborgami asymilującymi innych zachowując pozory indywidualności. Teraz dzięki zmianie etyki będziemy przyjmować azylantów z całego wszechświata i asymilować ich do naszych celów. "Niech żyje wolność! Wolność po naszemu!"

#stellaris
MajoZZ - Ostatnio ktoś się pytał jak zmienić etyki, a ja lubię sobie dokładać zabawy....

źródło: Screenshot_42

Pobierz
  • 3