Wpis z mikrobloga

@KrolOkon: osrał się janusz po pachy. Nie potrafił przeprosić i zreflektować, bo takie mendy tego nigdy nie robią, mają taką pozycję że pomiatają i będą pomiatać ludźmi.

Teraz to samo go spotkało co serwuje innym i jedyne co potrafił to się osrać i schować. Ch mu w plecy
  • Odpowiedz
@KrolOkon: najlepsze jest to co teraz się dzieje w głowie Janusza, pan i władca Radomia został zgaszony jak pet. inba na milionowe zasięgi
Wstyd przed klientami, kontrahentami i pracownikami (chociaż oni chyba przyzwyczajeni) ale ktoś kto tam wyśle cv będzie nieźle kisł.

Ekonomicznie pewnie tego nie odczuje ale ego zostało bezlitosnie wyruchane i narzekanie na nowe pokolenie tego nie zakryje.

No i uderzy to w radomską cebulę bo żeby posprzątać ten
  • Odpowiedz
No i uderzy to w radomską cebulę bo żeby posprzątać ten syf trzeba będzie wydać pieniążki na agencje PR, a to są znacznie większe koszty niż zapłata za dzień wdrożeniowy.


@tempyluj: czy ja wiem, wystarczy ze gość schowa głowę w piasek na kilka miesięcy i wszyscy o tym zapomną, tak samo jak z willa karpatka, Hajto czy wszystkimi innymi wykopowymi aferami. Nawet o miśku z krupowek już nikt nie memuje, owce
  • Odpowiedz
@Protectorx: nazwa jego firmy to imie i nazwisko,
@Koronanona ale syf na goworku i innych portalach zostaje i za darmo nikt tego nie usunie

dlatego napisałem, że ekonomicznie to bez znaczenia, po prostu będzie to upierdliwe i coś jednak będzie musiał wydać
  • Odpowiedz