Wpis z mikrobloga

#wroclaw jestem mega #!$%@? na PO że nie wystawili Jarosa. #!$%@? mieszkańców bez mydła. W sumie to się zaczynam zastanawiać czy w ogóle brać w nich udział. Byłyby to pierwsze wybory, w których nie brałbym udziału, ale jak pomyślę że miałbym głosować na tego narcyza, to mnie skręca w środku.
  • 10
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: zagłosuj na kolejną osobę w sondażach, która ma szansę na wygraną z łysym w drugiej turze. Czyli zapewne jest to Bodnar. PO nas wydymała, to trzeba im odpłacić.
  • Odpowiedz
  • 2
@Tommy__: To za dużego wyboru nie ma. Albo głosujesz na Bodnarową albo na bezpartyjnych i innych no name'ów tak naprawdę co się nie przebiją chociażby do drugiej tury jeśli takowa będzie miała miejsce. I tu jest cały pies pogrzebany. Niestety.
  • Odpowiedz
@Domciu na ten moment staram się nie przejmować tym na co nie mam wpływu. Sam pisałem do paru osób startujących z PO, że po prostu na ich partię nie zagłosuje jeśli będą wspierać Sutryka. Ich wybór
  • Odpowiedz
@krash podczas wyborów 15.X według tych latarnikow wyborczych, gdzie najpierw politycy składali odpowiedzi, a potem wyborcy - Jaros oraz Bodnar odpowiedzieli, że są za podwyżkami cen energii na poczet inwestycji w zielona energię.
  • Odpowiedz