Wpis z mikrobloga

via Wypiek
  • 0
@Chilli_Heatwave nie mam. Ogólnie to mój pierwszy taki mocny telefon i za takie pieniądze i nie po to wydaje taką kasę żeby coś w nim grzebać. Eh, no cóż będę musiał zwrócić i wezmę sobie jakieś dziadostwo za 1500 bo nie mam nerwów na takie rzeczy, a co do oszczędzania baterii - 120 hz to dla mnie mus, 60 hz to jakiś żart w takim telefonie ;p
via Wypiek
  • 0
@Chilli_Heatwave tak tak, ładowanie 25 minut od 0 do 100 także kozak. Jakby telefon dociągnął do 8/9h to byłoby 10/10 a tak.. Serce mnie boli jak widzę z każdym spojrzeniem na procent baterii coraz mniejsza wartość xd
@Chilli_Heatwave czyli jedziesz na oszczędzaniu bakterii i włączonym 60hz ale samo włączenie oszczędzania baterii cały czas też powoduje odcinanie powiadomień na wygaszonym ekranie. Trochę słabo z tego korzystać non stop w obecnych czasach z telefonem wartym 4k zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ładowanie 25min do setki, ile Ty śpisz? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wystarczy na noc podłączyć żeby Co wystarczyło na wyjście do
@Kaolin28 to z fold 3, kupiłem refuna za 500 funtów ponad polroku temu. W sumie racja, 40min i naładowany i power bank w kieszeni. Z drugiej strony, ten bajer nie zmienia aż tyle żeby tracić na to baterie gdy skroluje się wykop czy Insta :). Co innego gierki :)