Wpis z mikrobloga

Jest jakiś FAQ dotyczący pickema? Będę pierwszy raz się w to bawił i nie wiem co, którą przepustkę kupić, czy ona się w ogóle może zwrócić, czy coś ewentualnie na tym można zarobić i takie tam #csgo #cs2
  • 7
  • Odpowiedz
@amn1337: zarobic? niezbyt. Jezeli trafisz wszystko dobrze i dostaniesz wszystkie souveniry to i tak ledwo na zero wyjdziesz. Chcesz zarobic to czekaj na operacje.
  • Odpowiedz
@amn1337: aktualnie souveniry z Paryża 2023 chodzą po 10-12 złotych. Jest ich tysiące na rynku więc po prostu rynek jest nasiąknięty souvenirami i naklejkami też. Pickem kosztuje lekko ponad 40zł i można dzięki pickom zdobyć te trzy souveniry, które potem sprzedasz pewnie za 12zł. Majory są jednak ostatnio pełne niespodzianek i diaxowy coin jest stosunkowo trudny. Kiedyś było to bardziej opłacalne, bo najlepsze souveniry kosztowały ponad 20zł. Zarobienie na tym jest
  • Odpowiedz
@vasos: ogólnie z naklejkami jest lipa, kiedyś nie dość że mało osób to kupowało to na dodatek Valve robił przecenę -75% chyba na ostatni dzień majora a teraz potrafią dać przecenę i trzymać ją ze 2 tygodnie czy tam tydzień.
  • Odpowiedz
@amn1337: przepustka standardowa daję możliwość zdobycia chyba trzech suwenirów a ta lepsza daje 3 suweniry plus możliwość zdobycia kolejnych trzech
  • Odpowiedz
Jak ktoś chce skiny, które w przeciągu np. roku zdrożeją to polecam skiny z kolekcji, które już nie dropią takie jak kolekcja wschodzącego słońca lub kolekcja chyba to była bogów i potworów, niebieskie skiny potrafią kosztować już po 100zl
  • Odpowiedz
Jeżeli chodzi o ceny suwenirów to różnie bywa, osobiście specjalnie brałem kolekcje dust II 2021 czy tam 2022 pod ak 47 złota arabeska i ten suwenir aktualnie 27zl a był droższy, można się bawić i celować w mape, którą valve #!$%@? z map poola tylko ptanie która to będzie, wtedy według moich obliczeń (a jestem w tym #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) cena powinna iść ku górze.
  • Odpowiedz