Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: O, mam podobnie, nawet wiek zbliżony xD. W ostateczności sram do żwira co noc, ok. 50h w tygodniu i już mam dość trochę. Z tym odrzucaniem też mam podobnie, bo chciałem sobie dorobić trochę i z żadnego rozwożenia pizzy, sushi, kompletacji na magazynie w weekend, nie mam odpowiedzi, a do rozwożenia w KFC próbuję się dodzwonić od dwóch tygodni i nie idzie xD
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: teraz na infolinię banku, do banku i magazyny zatrudniają samych Ukraińców. Podziękuj ukrainofilom i rządowi, za sprowadzanie Twojej konkurencji na rynku pracy.
  • Odpowiedz
@wicherq: dokładnie @OCIEBATON - to jest praca w sam raz pasująca do Twojej deskrypcji - pamiętasz nauczyciela od WF w gimnazjum co rzucam chłopakom piłę i mówił "no to gramy" i szedł do kantorka czytać sobie gazetkę?

To mniej więcej to samo - tylko trochę prostsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OCIEBATON:

za głupi na pracę biurowa


Nie wierzę. Kilkanaście lat pracuję w czwartym korpo już jestem i nie dawało radę dosłownie może z 2% ludzi, którzy się dostali. To przeważnie stare dziady, które kompa nie ogarniały. Uważam, że każdy może się wyuczyć swojej "linii zadań" i klepać swoje, excele czy inne pierdoły w sapie. Jednym przychodzi to łatwo inni muszą się w #!$%@? przyłożyć, ale generalnie każdy.

Chyba, że masz problem
  • Odpowiedz