Wpis z mikrobloga

@joker007: siedząc na kiblu przeglądam sobie tik toka i tam jest masa ludzi co popierają rosję i chcą ruskiego miru, a jak wejdę na ich profil to widzę łysego i głupiego sebę, oni mają tak namieszane we łbie, że szkoda gadać, idioci i tyle, aby wziąć dniówkę na budowie i sobie popić
  • Odpowiedz
@joker007: xD
Ten obrazek zakłada ze każdy nazywany "ruskim szpiegiem" nim nie jest. Jeśli ruskiego propagandystę nazywam ruskim propagandystą to stosuje sowieckie metody czy nie? xD
  • Odpowiedz
główna to ściek, wszędzie ruskie trolle. To samo na YT, twitterze, facebooku i tiktoku


@joker007: A ja wczoraj rozmawiałem z kasjerką w biedrze i gadała to samo co ludzie na głównej, tt, fb, tiktoku itd. To pewnie też była agentka opłacana przez Putina xD. Taguj te swoje przemyślenia odpowiednio #urojenialewakoidalne, a najlepiej wyjdź ze swojej bańki, dotknij trawy i może będziesz zaskoczony, co zwykli ludzie tak naprawdę myślą.
  • Odpowiedz
@joker007 Właśnie dlatego USA jest na dobrej drodze do zakazania Tiktoka (zrobiły to już Indie), a w wielu krajach funkcjonariusze służb już dawno mają zakaz korzystania z tej chińskiej aplikacji szpiegowskiej. Mam nadzieję, że UE też niedługo pozbędzie się tego raka
  • Odpowiedz
@Koner1391: za każdym razem jak się spotykam z sympatykiem Rosji to się okazuje właśnie takim tępym sebixem tudzież Mariuszem z Brighton, 100% przypadków. Ruska propaganda jest na tyle prymitywna że może działać jedynie na kompletnych imbecyli, taka prawda.
  • Odpowiedz