Wpis z mikrobloga

Robiąc listę na kolejne dni powstała też lista wstydu - seriali, których jeszcze nie widziałem, albo z braku czasu albo dlatego, że przefrunęły mi pod radarem (były za mało popularne). Jest jeszcze czas abym coś nadrobił i możecie się wykazać - wskazać mi ten najlepszy z listy czyli pierwszy w kolejce...
Czekam na wasze komentarze.

P.S. Macie linka do YT Jakbyniepaczec gdzie trochę się poudzielałem na koniec :)

#serialseries #seriale #1000filmow #jakbyniepaczec
WLADCA_MALP - Robiąc listę na kolejne dni powstała też lista wstydu - seriali, któryc...

źródło: belkaaaa

Pobierz

Najlepszy z nich to...

  • Kidding 5.3% (4)
  • Warrior 2.6% (2)
  • Więzienie Oz 21.1% (16)
  • Lilyhammer 6.6% (5)
  • Banshee 14.5% (11)
  • Bosch 21.1% (16)
  • Sneaky Pete Kombinator 5.3% (4)
  • Entourage Ekipa 6.6% (5)
  • Masters of Sex 7.9% (6)
  • Halt and Catch Fire 9.2% (7)

Oddanych głosów: 76

WLADCA_MALP - Robiąc listę na kolejne dni powstała też lista wstydu - seriali, któryc...
  • 12
Żadnego z nich nie widziałem


@Wozyack: Ja jestem ich świadomy ale jakoś nigdy nie było po drodze, wiem, że każdy ciekawy na swój sposób. Przynajmniej jest dużo do odkrywania. W sumie po to jest ten tag, aby te niewidziane rodzynki sobie wyłuskać z sernika. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WLADCA_MALP: ja widziałem pierwsze 2 sezony "Sneaky Pete'a" i jest to fajne, tego 3 sezonu niestety nie skończyłem, bo to takie ciągnięcie tego na siłę (2 sezon mógł się ładnie skończyć), a i tak serial skasowano.
"Halt and Catch Fire" to taki "Mad Men 20 lat później". Jak poszły pierwsze odcinki to poleciała później całość i bawiłem się doskonale. To co tam Lee Pace wyrabia, a jeszcze Scoot McNairy jest i
@WLADCA_MALP: Z listy widziałem tylko Banshee, które z całego serca polecam. Domolądownik w swoim stylu, ale w zupełnie innym kontraście (10/10). Do tego bardzo charakterystyczne, charyzmatyczne i stereotypowe postaci. No i sensacja, akcja, akcja, akcja, dramat, komedia i cały ten superbohaterski "syf" /w losowej kolejności/. ;)
Bawi wspaniale, zostaje w pamięci, a za postaciami się tęskni. ¯\(ツ)/¯

Teraz zabieram się za więzienie. Podobno całkiem niezłe. :)))
Entourage, jeśli przypadł ci do gustu np. Californication, to też Ci raczej siądzie i to bardzo :)

Tylko z tych seriali, to raczej serial z tych starszych, dlatego pewnie tak mało osób go tu poleca :)
@WLADCA_MALP: Bosch wg mnie to solidny serial o policjantach, do kotleta może przygrywać. Oz mi się podobał, bardzo ciekawy serial, śmiało można polecić. Banshee też oglądałem i nisko oceniam, klasa b zdecydowanie. Reszty nie widziałem