Wpis z mikrobloga

Od jutra wchodzą w życie przepisy dotyczące konfiskaty pojazdów kierującym po spożyciu alkoholu.

Serdeczne pozdrowienia dla alko-patusów, którzy przez ostatnie miesiące wypłakiwali historie o biednych rodzinach, które stracą narzędzie pracy/dojazdu, rozsiewali łzawe teksty o różnicowaniu kar za to samo przestępstwo, o bogaczach, którzy będą trzymali w garażu 10 Fiatów Punto specjalnie do jazdy po pijanemu, o policjantach, którzy będą przemocą wlewali do gardła alkohol aby doprowadzić do konfiskaty pojazdu, opresyjnej władzy, która rozochocona zaraz zacznie zabierać samochody za krytykowanie rządu.

Tak was trzeba cywilizować - ogniem i mieczem. Na początku będą dramaty, będzie płacz i niedowierzanie, a potem większość będzie się pilnować.

Teraz czekam na obowiązkową konfiskatę za przekroczenie dozwolonej prędkości dwukrotnie ponad dopuszczalną wartość, jeżeli skutkuje to poruszaniem się co najmniej 100 km/h. Tak właściwie, to powinno mieć to priorytet.

#motoryzacja #samochody #prawo #polska #alkohol #auta
  • 159
@wjtk123: i handlowcy będą jeździć rowerami bo w tym kraju zamiast latać dziury daje się znak 30 co by odszkodowanie się nie należało. Wyjdź z domu i zacznij zyc
@wjtk123: "Teraz czekam na obowiązkową konfiskatę za przekroczenie dozwolonej prędkości dwukrotnie ponad dopuszczalną wartość, jeżeli skutkuje to poruszaniem się co najmniej 100 km/h. Tak właściwie, to powinno mieć to priorytet." - nie rozśmieszaj ludzi - kontroli prędkości będą dokonywac policjanci którzy będą mierzyć prędkości swoim samochodem :) jprle trzeba mieć naprawdę coś z głową żeby narzucać takie represyjne przepisy innym.
@frugom Twój wpis, podobnie jak ten wyżej, został skasowany, bo jesteś pospolitym chamem, który nie potrafi wyrażać się w cywilizowany sposób, a ja mam politykę izolowania takich osób. Do tego z braku jakichkolwiek merytorycznych argumentów masz raczej żenującą tendencję przypisywania komuś absurdalnych cech.

A tak na marginesie i odnosi się to do wszystkich mędrkujących o nielogiczności takich przepisów: propozycja konfiskaty za prędkość we wskazanym zakresie jest zwykłą kopią przepisów duńskich, które z
Na miejscu twojej matki płakałbym że nie wyskrobałem takiego #!$%@? zardzewiałym wieszakiem bo więcej byś wniósł do tej cywilizacji jako krwawy żelek haribo wysrany na białe płótno podczas feministycznego performance'u.


@SzubiDubiDu: A tu macie Państwo kolejną atrakcję polskiego internetu: typowy post w dyskusji na temat przepisów drogowych. Nic szczególnego, idźmy dalej.
@wjtk123 zaskoczę cię. Mój ostatni mandat za przekroczenie prędkości, jest z 2017 roku, gdzie w strefie 30, jechałem 52 km/h, bo nie zauważyłem znaku. A co do obecnych mandatów za prędkość, nigdy nie miałem, nic przeciwko nim, bo sam staram się na drodze jeździć zgodnie z przepisami. Natomiast wymyślanie takich kar, jest nienormalne. To akurat w kwestii bezpieczeństwa nic nie zmieni, bo każdy, kto porusza się po polskich drogach wie, że nasza
@wjtk123: brak szacunku dla pijanych kierowców ale pomysł jest totalnie #!$%@? bo takie patusy jeżdżą zazwyczaj gownem za 3k a nawet jeśli jedzir czyms droższym to gdzie tu sprawiedliwość że jeden brdzie 3k w plecy a drugi 20k? Poza tym ciekawe kto na tym ładnie zarobi jak skonfiskowane samochody będą szły na aukcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sabr: Ostatnio mnie tak fotoradar złapał. Na trasie 90 zjazd z górki na zjeździe 70 i za chwilę 50, spokojnie sobie hamuje a nagle jeb długimi za mną tir w odległości max 10m, jedyne co mi zostało to utrzymać 70 a jemu zwolnić do tych 70. 200 zł i 3pkt pierwsze w życiu wpadły xD
Serdeczne pozdrowienia dla alko-patusów, którzy przez ostatnie miesiące wypłakiwali historie o biednych rodzinach, które stracą narzędzie pracy/dojazdu, rozsiewali łzawe teksty o różnicowaniu kar za to samo przestępstwo, o bogaczach, którzy będą trzymali w garażu 10 Fiatów Punto specjalnie do jazdy po pijanemu, o policjantach, którzy będą przemocą wlewali do gardła alkohol aby doprowadzić do konfiskaty pojazdu, opresyjnej władzy, która rozochocona zaraz zacznie zabierać samochody za krytykowanie rządu.


@wjtk123: gdzie takie rzeczy
@wjtk123: człowiek jest w stanie wypić parę piwek i spokojnie wrócić do domu przy prędkości 50 km/h, to wy macie problem bo nie rozróżniacie kierowców pod wpływem alkoholu, którzy jadą na chatę powoli przy małym ruchu na drodze i w skupieniu od tych co jebna litra i lecą 120 km/h w zabudowanym
@wjtk123: tu się akurat z Tobą zgodzę. Bezpieczna jazda pod wpływem niewielkiej ilości alkoholu jest jak najbardziej możliwa, natomiast w Polsce nie powinna być usankcjonowana prawnie, gdyż spożyty alkohol popycha polskich kierowców do brawury i doprowadza do wypadków.