Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#programowanie #programista15k #java #kotlin

Zarabiam 12500 UOP. Mam z tego 8900 w dużym wojewódzkim. Nie dostałem podwyżki teraz, bo dostałem awans w listopadzie na mida. Podniosł mi lead z 11000 na 12500 z zapewnieniem że w marcu dostanę z 1000 w górę. Nie dostałem. Jako że wskoczyłem w miejsce seniora który miał 21000 na B2B doszły mi jego obowiązki, a w projekcie zacząłem ogarniać sporo. Podcięło mi to skrzydła i mam ochotę się zawijać. Poszukać czegoś. 2.5 roku doświadczenia ponad. Standardowa odpowiedź że teraz dostał mało budżetu i rozdał innym pracownikom, którzy ostatnio dostali rok temu. Generalnie zaczął porównywać moją pensję do innych.
Zawijać się, czy nabrać pokory troche? Mistrzem klepania codewars nie jestem ale zadania wszystkie dowoże samodzielnie, więc te 15 na UOP to już nie są jakieś wymagania z kosmosu.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirkopro_bot: nigdy przenigdy nie pytaj się dlaczego nie dostałeś podwyżki bo z każdym takim pytaniem utrwalasz go tylko w przekonaniu że nie zasługujesz na podwyżkę. Zamiast tego pytaj co konkretnie musisz zrobić żeby dostać daną podwyżkę w danym czasie, a następnie jeżeli tej podwyżki nie dostaniesz to spytaj jak możesz pomóc mu wdrożyć kogoś innego na Twoje miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak spyta dlaczego miałby wdrażać
@mirkopro_bot: Ja się teraz rozglądam za nowym pracodawcą, mam podobne doświadczenie i powiem szczerze, że się nie spodziewałem takiej lipy na rynku pracy. Odzew słaby. Na kilkanaście CV tylko jedna rozmowa. W dodatku dałem d**y i mi podziękowali na drugim etapie ;) Jak nie musisz szukać nowej roboty, to lepiej szanuj to co masz bo na razie lipa na rynku. Mój target: późny junior/wczesny mid.