Wpis z mikrobloga

Cześć wam, chciałbym pojechać pierwszy raz autostopem ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać no i trochę się cykam xD
Co powinienem ze sobą wziąć i gdzie mam szukać podwózki? Na stacjach benzynowych przy autostradach?
Generalnie jechał bym sam albo z kumplem (oboje 25 lat mamy), jak jest para facet-facet to zabierają czy marne szanse? Bo z tego co się dowiedziałem to najłatwiej mają dziewczyny albo para chłopak-dziewczyna.
Jak macie jakieś fajne artykuły albo strony dla początkujących to chętnie skorzystam, póki co to mam autostopwiki od jakiegoś mireczka z dawnego wpisu.
Dobrym pomysłem jest w ogóle rzucić na głęboką wodę i na pierwszy raz próbować jechać gdzieś za granicę? Mam teraz sporo wolnego czasu i chciałbym go jakoś fajnie wykorzystać.

#autostop #podrozujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
dwóch chłopów też zabiorą, ale oczywiście, że baby prędzej, ale jeździć też się da

podwózka to zależy. jak zależy ci na zrobieniu kilometrów to nie zjeżdżasz z autostrady i jeździsz od stacji benzynowej do stacji. piszesz kartkę i stajesz na wyjeździe z powrotem na trasę albo podpytujesz czy ktoś by cię nie zabrał. jak coś lokalnie jeździsz to możesz łapać jakkolwiek

generalnie autostop to jeden wielki freestyle i ciężko o jakieś poradniki,
  • Odpowiedz