Wpis z mikrobloga

Siema, robię gładzie w mieszkaniu(GTA) mam nóż 60 cm zrobiłem już na raz 4 pokoje plus salon z kuchnią 30 m2 i w salonie jak smaruję wałkiem i jadę nożem 60cm to czasami pojawiają się takie gowna jak picrel które muszę poprawiać i już mnie to denerwuje. Wcześniej w pokojach nie było problemu teraz się zaczął od salonu. Jak przejadę innym mniejszym nożem to te dziurki znikają. Mało materiału czy ostrze do wymiany? Bo już #!$%@? dostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) #remontujzwykopem
Boroborro - Siema, robię gładzie w mieszkaniu(GTA) mam nóż 60 cm zrobiłem już na raz ...

źródło: Zdjęcie z aparatu

Pobierz
  • 18
@Boroborro: miałem podobnie u siebie. Działo się tak jak za długi był odstęp od nałożenia do zaciągnięcia, a gładzi było za mało nałożone. Jak do tego dochodzi chłonne podłoże, to taki potem efekt. U mnie jeszcze było kładzione latem przy suchym powietrzu. Dolewałem zawsze 200ml na wiadro i gładź kładłem wałkiem. Poradziłem sobie tak, że leciałem to potem gąbką na mokro, a jak podeschlo, to dokładałem tam gładzi i zaciągałem na
@MrFruu kupiłem na allegro jakiś z geko za 55 zł chyba i jest spoko chociaż nie mam porównania xD mam też 25cm mały żeby rogi robić itp i bez tego bym nie zrobił. A ile czasu ciężko powiedzieć gładzie zacząłem w sobotę mniej więcej a jutro już kończę salon i kuchnię na drugi raz a pomieszczeń łącznie mam 5. Robię sam i jestem totalnym amatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°
@MrFruu szlifowanie mam zaplanowane na sobotę :P mam żyrafę kupiłem za 4 stówki bo jakbym miał 250m2 gładzi ręcznie szlifować to bym się zajechał. Gąbeczki też mam ale to do rogów wiadomo
@MrFruu scheppach z allegro czy jakoś tak, teraz droższa bo wtedy promka była na 399. Jak masz więcej tej gładzi niż jeden pokój a stać cię żeby kupić to bierz, plecy ci podziękują :P ja kupiłem też karchera wd3 żeby pył wciągać a po remoncie wystawię jako używki na sprzedaż
@Boroborro karchera już kupiłem, przyda mi się ogółem do remontu. Ścian też będę miał z 250m2 więc albo kupię, albo wypożyczę. Choć cena 60zl/dzień troche mnie na satysfakcjonuje... :)