Wpis z mikrobloga

Hej, mam abonament w #orange - powiedzcie mi, żeby działało 5G to muszę mieć jakąś specjalną ofertę? Telefon mam, wspierający tę technologię. Ustawienia ustawione na 5G, ale ani razu mi tego nie złapał od tak długiego czasu.

Może być to kwestia starej karty SIM?

#technologia #gsm #smartfon #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
@kalboy92: Może być że karta nie obsługuje tego typu pasma, ale również może nie ma w twojej okolicy rzeczywistego nadajnika z 5G.
Ja mam abo w T-mobile i miałem telefon obsługujący 5G oraz pokazywał sie znaczek 5G natomiast pomiary speedtest nie pokazywały wzrostu prędkości. Na infolinii powiedzieli mi że muszę dokupić usługę 5G za dyszkę miesięcznie :)
Olałem to wtedy i tyle. Ale sytuacja zmieniła sie jak zadzwonił do mnie gościu
  • Odpowiedz
@kalboy92 teraz praktycznie wszystkie oferty w Orange mają 5g. Różnica jest ale to chyba dlatego że mało osób jest podłączonych. Zobacz w aplikacji mój Orange czy masz 5g pass włączony jak nie to wymien simkę. Wizyta w dowolnym większym mieście pozwoli sprawdzić jak to działa.
Ps zamiast abonamentu wybierz Orange free za 365zl/rok będziesz miał wszystko rozmowy/sms/mms/5g pass + ok 200GB netu na miesiąc (2TB/rok z pakietu i ponad 300GB za doładowania)
  • Odpowiedz
@kalboy92: jeżeli korzystasz ze starszej oferty, możliwe, że nie masz w niej aktywnego 5G, ale może to też być kwestia karty SIM. Napisz do nas przez czat w Mój Orange, a wszystko dla Ciebie sprawdzimy.
  • Odpowiedz