Wpis z mikrobloga

Wizyta Dudy i Tuska w Waszyngtonie, ja to olewałem bo uważałem, że to tylko kurtuazyjna wizyta lub po prostu Amerykanie chcą nas pouczyć, tak też widziałem w różnych przewidywaniach co to będzie. Parę minut temu patrzę sobie co tam nudnego powiedzieli.

A tu Biden...

JEB 2 MILIARDY POŻYCZKI! MAMY TEŻ PRAWIE 100 SZTUK HELIKOPTERÓW NA SPRZEDAŻ! CO? MAŁO? A MACIE JESZCZE 1700 RAKIET Z CZEGO KILKASET O TAKIM ZASIĘGU, ŻE OSTRZELAĆ SOBIE MOŻECIE NAWET RUSKI KAZAŃ, MOSKWĘ CZY PETERSBURG!

A i zapakowałem wam też troszkę pomarańczy, do koszyka, żebyście nie musieli stać w kolejkach po nie u was w Polsce. Wałęsa mi kiedyś opowiadał jak to u was jest...

Typowa wizyta u wujka Joe z Ameryki
( ͡ ͜ʖ ͡)

#ukraina #wojna #rosja #polska #wtf #heheszki
  • 168
  • Odpowiedz
@Little_Makak: zobacz z jakim elementem ja się tu muszę użerać po komentarzach na moje posty, takim ludziom trzeba tak pokazywać problemy w takiej hiperboli żeby zrozumieli
  • Odpowiedz
@Kagernak no nieźle sie Amerykańce ustawili. Wszyscy zadowoleni. Na drugim biegunie jest rosja do ktorej ludzie boja sie latać a szef poszukiwany jest listem gończym. Erytrea poprosila ich o jakieś bazooki ale nawet tego nie uda sie zrealizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mial85: Kumpel jest pilotem śmigłowcow to dalej latają na starych sowieckich. Ile to już lat były obiecane najpierw caracale i PiS, zablokował. Według mnie to jest jedna z pierwszych potrzeb jak przerzucić szybko jednostki specjalne? najlepiej śmigłowcem
  • Odpowiedz
reasumując dali nam pożyczkę na swój sprzęt dzięki czemu ich zbrojeniówka zarobi gigantyczne pieniądze a wykopki klaskają z tego powodu dupami, ech..


@mial85: No tak mordo działa biznes i współpraca. Jedna i druga strona ma korzyści. Oni mają kasę, my zyskujemy nowoczesny sprzęt do obrony. Oczywiście nie do pojęcia dla prawaków z wykopu, bo oni mają takie pojęcie o biznesie i interesach jak świnia o ujrzeniu raju. Dla prawaków dobry deal
  • Odpowiedz
@Harven: w takim razie równolegle z ogłoszeniem takich zakupów powinny być jakieś plany że Amerykanie będą inwestować w Polsce albo coś
  • Odpowiedz
@Lambo994: taki biznes zrobiliśmy że oni mają napompowaną zbrojeniówkę a my? Jakieś amerykańskie inwestycje? Coś będą tutaj budować? No nie
  • Odpowiedz
@krash: Chyba akurat do przerzutu jednostek specjalnych to mamy, już od czasów PRLu to specjalizowaliśmy się w tym. Tu raczej jest mowa o śmigłowcach szturmowych, które mają miejsca tylko na dwóch pilotów.
  • Odpowiedz
@mial85: I Ty sie jeszcze masz za mądrzejszego w tej dyskusji xD
Liczę ze jesteś ruSSkim trollem, bo wstyd mówić o Tobie że jesteś Polakiem.
  • Odpowiedz
@mial85: A co chciałbyś wynegocjować i w jaki sposób?

frajerzy xd

Jakbyśmy siedzieli z gołą dupą kiedy r0000sjanie by nas bombardowali jak Ukraińców, to wówczas w twojej opinii bylibyśmy gitami?
  • Odpowiedz