Wpis z mikrobloga

#gry #gaming

Elko. Polecicie jakiegoś przyjemnego fpsa do luźnego grania? Coś bez spiny najchętniej. Kampania lub multi. Raczej bez klimatów zombie itp.
PC z umiarkowanymi wymaganiami (laptop z i5 10gen i 1050ti) lub xbox one.
Im taniej tym lepiej. Obecnie coś czasem pykam w farcry, cs go..kiedyś sporo grałem w cod warzone, ale wersja 2.0 niezbyt mi podeszła. Obecnie cs sporadycznie bo ciężko o kompana a samemu niezbyt mi się chce.
Myślę nad metro 2033, widziałem na steam za 8 zł.
  • 9
@Ralphs ooo jest 3.0? Dwójka mi nie pasowała klimatem strasznie..wszystko takie szare i nijakie. Zaraz obczaję w necie. Faktycznie wyskoczyła mi aktualizacja 70 GB..może warto ściągnąć w takim razie. Dzięki za info
@Ricostyczny czuć wz1 pod względem movementu. Niedługo wróci na odnowę kultowa mapa z Alcatraz, a i Verdansk jest w planach. MW3 jako multi samo w sobie też zasługuje na pochwałę z uwagi na mnogość trybów. Ogólnie ostatnie miesiące w CoD na plus, szkoda tylko, że cheaterów od #!$%@?(,)
@Ralphs najlepiej wspominam caldera. Tam najwięcej przegrałem i wydawała mi się najbardziej zróżnicowana. Verdansk jest mi obca, nie załapałem się. Ale fajnie ze są zmiany. Może spróbuje ściągnąć na kompa. Zawsze grałem na konsoli, wtedy zwyczajnie nie mialem kompa xd ale nie wiem czy mi się spodoba w wersji pc. Przyzwyczaiłem się do tej gry na dużym ekranie
@Ralphs: być może oni grali w multiplayer i tam jest lepiej? Bo ja tylko kampanię. I żeby nie było, nie była zła gra, takie 7/10, ale trochę było za mało, żeby mnie zatrzymać po tych 3-4 godzinach :p