Wpis z mikrobloga

Ja pieprzę, mottem angielskiej służby zdrowia jest „czas leczy rany”. A jak nie, to pacjent zejdzie z tego świata i problem sam się rozwiąże. #uk to kraj z kartonu.
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Jofiel poślizgnąłem się na chodniku i możliwe że złamałem rękę. Pani na recepcji powiedziała mi, że mam zadzwonić jutro, bo już dzisiaj nie mają wolnych terminów, a na jutro nie mogę umówić wizyty, bo jej system nie pozwala.
  • Odpowiedz
  • 0
@Slawkus_86: Na A&E kolega czekał ostatnio 30 godzin. Tak, nie robię sobie jaj. Także dopóki absolutnie nie muszę tam jechać, to nie jadę. Na razie, jak rozruszam rękę, to mniej boli.
  • Odpowiedz
jak rozruszam rękę, to mniej boli.


@groman43: ale taguj #akademiachlopskiegorozumu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dupa w troki i jechać na to A&E bo jeśli faktycznie złamana to trzeba się tym porządnie zająć zanim spaprzesz to bardziej. Nawet 30h czekania to lepszy scenariusz niż możliwe powikłania kiedy coś ci się tam niefortunnie przemieści, rozrywając/przecinając ujwieco po drodze. Ustabilizuj to najlepiej jak możesz i w drogę.
  • Odpowiedz
Na A&E kolega czekał ostatnio 30 godzin. Tak, nie robię sobie jaj. Także dopóki absolutnie nie muszę tam jechać, to nie jadę. Na razie, jak rozruszam rękę, to mniej boli.


@groman43: no to jedź na inny A&E, przecież oni nie sprawdzają czy mieszkasz w okolicy

Ja byłem 2-3 razy w ciągu 10 lat i czekałem max 2 godziny, ale różne widocznie są szpitale
  • Odpowiedz